Lot Motolotnią | Zjednoczone Królestwo

1 2 3 4 5 (1)
Cambridgeshire
1 os.

415 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli latałeś już szybowcem wciąż Ci mało, istnieje idealne rozwiązanie. Lot Motolotnią to coś dla Ciebie. Gdy oderwiesz się od ziemi szybko poczujesz radość, jaką daje przebywanie w powietrzu. Z każdej strony otoczy Cię bezmiar przestrzeni, a Twoja definicja poczucia wolności ulegnie zmianie. Przez cały lot będziesz mógł podziwiać przesuwające się w dole widoki. Lecąc wysoko nad ziemią zrelaksujesz się i całą swoją uwagę skupisz na radości płynącej z tego wyjątkowego przeżycia, ponieważ nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał doświadczony pilot. Jeśli w ten sposób zaczynasz swoją przygodę z lataniem, kto wie, może dzięki temu doświadczeniu znajdziesz nowe, fascynunjące hobby?

Prezent obejmuje:

  • Lot dla jednej osoby
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Wspaniałe wspomnienia

Fajne prezenty to takie, które wywołują naprawdę silne emocje. Wzbij się w Powietrze Motolotnią z pewnością się do nich zalicza. Jeżeli Twoją głowę zaprzątają teraz pomysły na prezenty gwiazdkowe, nie musisz się już zastanawiać. Każdy chciałby mieć okazję na chwilę oderwać się od ziemi i zobaczyć wszystko z lotu ptaka, a właśnie takie przeżycie zapewnia ten upominek. To prezent na każdą okazję.


Miejsce realizacji

Cambridgeshire

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

30 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Realizacja prezentu jest zależna od pogody. Skontaktuj się z dostawcą przed realizacją.

Informacje dodatkowe

Mnimalny wiek osoby realizującej prezent wynosi 14 lat. Maksymalna waga wynosi 110 kg. Osoba realizująca prezent nie może cierpieć na żadną chorobe, która może spowodwać utratę kontroli nad zachowaniem (np. epilepsja).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności