JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motolotnią Plus | Wrocław (okolice)

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Motolotnią Plus | Wrocław (okolice)

Lotnisko Szymanów
1 os.

369 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
369 zł

Uwielbiasz podziwiać krajobrazy z lotu ptaka? Marzysz, by unieść się na chwilę nad ziemią i poczuć trochę adrenaliny? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Lot motolotnią, podczas którego nie tylko będziesz podziwiał piękne widoki, ale również dowiesz się więcej na temat ultralekkiego statku powietrznego! Będziesz miał także okazję sam zasiąść za sterami i zdecydować, w którą stronę chcesz lecieć! Oderwij się na chwilę od ziemi i przeżyj podniebną przygodę!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje: lot szkolno-zapoznawczy z instruktorem z możliwością pilotowania motolotni, certyfikat odbycia lotu oraz breloczek lotniczy na pamiątkę, a także filmy i zdjęcia z lotu.

Na jakiej wysokości obywa się lot?
Podczas lotu wzbijamy się na wysokość 500 metrów i z tej wysokości podziwiamy malownicze tereny położone nad rzeką Odrą.

Lot Motolotnią Plus sprawdzi się jako:

prezent dla niego, prezent na urodziny, prezent dla taty.

Nie masz pomysłu na prezent urodzinowy? Szukasz prezentu dla mężczyzny? Lot Motolotnią, to przeżycie, które zadowoli każdego! Idealnie sprawdzi się jako prezent dla osoby kochającej sport i emocje. To nie tylko podziwianie świata z lotu ptaka, ale również sprawdzenie swoich umiejętności za sterami wyjatkowej maszyny. Podaruj swoim najbliższym niebanalny voucher na prezent!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lotnisko Szymanów

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 16 roku życia mogą skorzystać z usługi za pisemną zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. Sprawność fizyczna nie jest wymagana. Limit wagowy to 100 kg. Wymagana jest bezwzględna trzeźwość. Rezerwacji terminu lotu należy dokonywać wyłącznie drogą telefoniczną, z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1696
Filtruj Prezenty

Opinie (3)

Mariusz

Prezent strzał w 10. Instruktor bardzo sympatyczny. Wytłumaczył wszystko. Lot przebiegał profesjonalnie. Gorąco polecam.

Maciej Lange

Bardzo trafiony prezent. Pilot miły i komunikatywny. Świetnie wykorzystany czas. Można poznać Wrocław w zupełnie nowej odsłonie. Polecam

Artur

Pan Maciej - pilot, to profesjonalista. Zapewnił wysokie bezpieczeństwo, świetną zabawę, super wrażenia i piękne widoki, a całość domyka wspaniały film, zdjęcia i... wspomnienia :-)

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.