Lot Akrobatyczny

1 2 3 4 5 (0)
West Sussex
1 os.

1780 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

To jedna z tych rzeczy, które zwykle tylko ogląda się na filmach. Teraz jednak sam możesz doświadczyć tego na własnej skórze! Zaraz po założeniu kombinezonu wojskowego, znajdziesz się na przednim fotelu myśliwca, gotowy do odlotu. Gdy wraz z wykwalifikowanym instruktorem wzbijecie się w przestworza, przyjdzie czas na emocje, których nie można porównać do niczego. Gdy tylko oderwiecie się od ziemi, wszystko się zacznie: wbijające w siedzenie przyspieszenie, obroty, opadanie - Lot Myśliwcem z Pilotem stworzy niesamowite, płonące adrenaliną wspomnienia. Nie musisz obawiać się, że będzie zbyt ekstremalnie, ponieważ na samym początku uzgodnicie, jak ma wyglądać lot. Odtąd za każdym razem, gdy usłyszysz nad sobą charakterystyczny ryk silnika, przypomnisz sobie tę niesamowitą przygodę!

Prezent obejmuje:

  • Wyposażenie
  • Wybór poziomu ekstremalności lotu
  • Podniebne akrobacje
  • Certyfikat poświadczający odbycie lotu

Latanie to jedna z najbardziej niesamowitych rzeczy, jakich można doświadczyć. Sprawia to, że Lot Myśliwcem z Pilotem to doskonały prezent na Boże Narodzenie. Otrzymawszy voucher prezentowy, każdy od razu wyobrazi sobie zastrzyk adrenaliny, którego doświadczy i z niecierpliwością będzie czekać na realizację. Jest to także nietuzinkowy prezent dla pracownika. Z pewnością będzie on niespodzianką, ponieważ nikt nie oczekuje, że dostanie tak oryginalny upominek.


Miejsce realizacji

West Sussex

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

2 - 3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Minimalny wzrost osoby realizującej prezent - 150 cm, maksymalny - 190 cm. Maksymalna waga 120 kg. Minimalny wiek 12 lat. Prezent jest realizowany wyłącznie w soboty.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności