Lekcja Pole Dance | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz, ile satysfakcji może zapewnić Ci doskonalenie się w tańcu? Lekcja Pole Dance pomoże Ci postawić pierwsze kroki w sztuce, która jest coraz bardziej doceniana i podziwiana przez znawców i krytyków. Wynika to ze specyfiki tańca, który czyni z ciała tancerki żywą figurę w ruchu – dzieło sztuki. Dlatego też aktywne uprawianie tej dyscypliny daje tak wiele satysfakcji, ponieważ łączy w sobie kreatywną działalność artystyczną oraz solidny trening fizyczny, który rzeźbi figurę tancerki. Przekonaj się, jak atrakcyjna jest to dyscyplina w trakcie pierwszej lekcji!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinną lekcję dla osób początkujących lub zaawansowanych w kilkunastoosobowych grupach, pod opieką instruktora. Możliwość wyboru zajęć pole dance lub aerial hoop.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieje możliwośc wyboru grupy zaawansowania?

Tak, zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania.

Lekcja Pole Dance sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Kobiet, podarunek dla ukochanej, prezent dla przyjaciółki

Lekcja Pole Dance to ciekawy prezent dla dziewczyny – zarówno tej, która pragnie rozpocząć swoją przygodę z tańcem, jak i takiej, która ma już doświadczenie w innych dyscyplinach tanecznych. Podarunek zapewnia uczestnictwo w zajęciach, które zapoznają uczestników z tą dyscypliną poprzez naukę podstawowych kroków i figur. Jeżeli więc chcesz wręczyć taki prezent dla niej, który ma szansę stać się początkiem wspaniałej przygody – ten będzie słusznym wyborem.


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia Pole Dance (lub aerial hoop) realizowane w grupie kilkunastoosobowej. Prezent przeznaczony dla osób początkujących i zaawansowanych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.