Lekcja Narciarstwa na Sztucznym Stoku dla Dwojga | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdańsk
2 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Obydwoje szalejecie za sportami zimowymi? Nie możecie się doczekać, kiedy zacznie się sezon na narty? Teraz nie ma już potrzeby, aby ograniczać się do kilku najchłodniejszych miesięcy. Skorzystajcie z Lekcji Narciarstwa dla Dwojga i cieszcie się tą wspaniałą dyscyplina niezależnie od pogody i pory roku! Przekonajcie się, ile radości może dostarczyć Wam założenie na nogi nart podczas letnich upałów. Ponadto to świetna okazja, aby odświeżyć swoją technikę i umiejętności, a tym samym lepiej przygotować się na wyjazd w góry. Nowoczesny, świetnie przygotowany sztuczny stok na pewno nie zawiedzie Waszych oczekiwań. Udajcie się na miejsce i zapomnijcie na chwilę, jaka aura panuję obecnie za oknem!

Prezent obejmuje:

  • Godzinną lekcje narciarstwa,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Dużo zabawy!

Zastanawiasz się, jaki prezent dla dwojga wybrać wiedząc o upodobaniach Twoich bliskich do sportów zimowych? Świetnym pomysłem będzie Lekcja Narciarstwa na Sztucznym Stoku! Ten nietuzinkowy prezent sprawi, że nawet w środku lata poczują się, jak na zimowym wyjeździe. Ta atrakcja idealnie sprawdzi się jako prezent na Gwiazdkę, bądź dla przyjaciół. Nie zwlekaj i zafunduj im niezapomniane wspomnienia!

Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wymagana rezerwacja. Wykonawca udostępnia niezbędny sprzęt: narty, buty oraz kask. Prezent realizowany pod opieką instruktora.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności