Lekcja Jazdy na Nartach | Warszawa

0.0 0 Opinii

Lekcja Jazdy na Nartach | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

79,99 zł

79,99 zł

O prezencie

Szukasz sposobu na miłe spędzenie wolnego czasu? Chętnie nauczysz się jeździć na nartach, ale na razie nie planujesz wyjazdu w góry? Zapraszamy na wyjątkową Lekcję Jazdy na Nartach w Warszawie! Nie musisz pokonywać setek kilometrów, by spróbować swoich sił na nartach. Skorzystaj z pomocy wykwalifikowanego instruktora narciarstwa i przekonaj się, jak przyjemne mogą być narty w mieście! Indywidualna lekcja pomoże Ci opanować lub podszkolić technikę jazdy i przygotować się do sezonu. Przeżycie jest całoroczne, więc… baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Lekcję Jazdy na Nartach. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co otrzymuję w ramach prezentu?
W ramach prezentu otrzymujesz opiekę instruktora, który pomoże Ci nauczyć się jeździć na nartach lub poprawić Twoją technikę. Lekcja jest indywidualna, instruktor jest do Twojej wyłącznej dyspozycji.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Lekcja potrwa 55 minut.

Czego jeszcze potrzebuję, by skorzystać z przeżycia?
Musisz posiadać karnet na wjazd na górkę oraz sprzęt narciarski (możliwość wypożyczenia na miejscu).

Czy przeżycie odbywa się tylko w zimę?
Nie, przeżycie jest dostępne przez cały rok.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 16 lat.

Lekcja Jazdy na Nartach | Warszawa sprawdzi się jako praktyczny prezent dla mężczyzny. Okazja, by trochę się poruszać, przygotować się do sezonu lub po prostu dobrze się bawić. Nie trzeba jechać w góry, by podszkolić technikę jazdy.  Narty w Warszawie to znakomita okazja, by odpocząć od pracy i codziennych obowiązków i naprawdę wymarzony prezent dla bliskiej osoby!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

55 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest przez cały rok.

Ważne informacje

Zajęcia odbywają się indywidualnie pod opieką instruktora. W celu skorzystania z przeżycia uczestnik musi zakupić karnet oraz posiadać swój sprzęt (istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu).


Sprawdź na mapie


Realizacja

BFC SKI SCHOOL

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.