JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lech Poznań - Bilet na Mecz w Strefie Silver | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lech Poznań - Bilet na Mecz w Strefie Silver | Poznań

Poznań
1 os.

269,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
269,99 zł

Jesteś oddanym kibicem? A może chciałbyś pierwszy raz poczuć prawdziwe piłkarskie emocje z bliska? Mamy dla Ciebie coś niepowtarzalnego — będziesz mógł zobaczyć swoją ulubioną drużynę kroczącą ku zwycięstwu ze specjalnej Strefy Silver stadionu Lecha Poznań! Jej wnętrza przedstawiają historię klubu, a w środku spotkać można same legendy! Na to przyjdzie jednak czas przed i po meczu — w jego trakcie rozkoszować się będziesz mógł doskonałym widokiem z centralnej części trybuny, pozwalającej jeszcze bardziej wczuć się w rozgrywkę. Hej Kolejorz!

Jak będzie wyglądać Twoje przeżycie?
Dostęp do specjalnej strefy Silver, w której raczyć się będziesz mógł przekąskami oraz napojami będziesz mieć 1,5 godziny przed meczem oraz 2 godziny po meczu. Idealny czas, żeby wczuć się w atmosferę spotkania i tego niepowtarzalnego wnętrza! Dodatkowo, jeśli przyjedziesz samochodem, dostaniesz możliwość zaparkowania go na terenie stadionu. Oraz, oczywiście, czeka Cię centralny punkt programu — pierwszy gwizdek, który obserwować będziesz mógł z centralnej trybuny im. Teodora Anioły.

Ile potrwa Twoje przeżycie?
Minimum 90 minut pełnych emocji — chyba że sędzia coś doliczy! Dodatkowo czas przed i po meczu, który spędzisz w specjalnej Strefie Silver.

Lech Poznań — Bilet na Mecz w Strefie Silver sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla chłopaka, prezent dla taty

Fani piłki nożnej nie należą do osób, którym najłatwiej sprawić prezenty. A podczas gdy my głowimy się, jaki byłby odpowiedni prezent na urodziny dla naszego piłkarza, odpowiedź leży tak blisko! Bilet na mecz ulubionego zespołu w vipowskiej strefie z pewnością spodoba się każdemu zakochanemu w tym pięknym sporcie, czyniąc idealny prezent dla narzeczonego czy prezent dla mężczyzny, po prostu! A może właśnie prezent dla żony, której chcemy pokazać magię naszego ukochanego sportu? Jedno jest pewne — piłka jest jedna, a bramki są dwie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

5 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: miejsce w środkowej części I trybuny, katering, dedykowany stolik w strefie silver, dostęp do strefy w dniu meczowym 1,5 godz. przed meczem do 2 godz. po meczu, miejsce parkingowe na terenie stadionu. Prezent można zrealizować podczas spotkań ekstraklasy z wyłączeniem meczu z Legią Warszawa.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1406
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.