Kurs Tańca na Rurze | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

140 zł

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy wiesz jak najskuteczniej oczarować mężczyznę? Kobiety od dawna uwodzą dżentelmenów za pomocą tańca. Jednym z najsłynniejszych jego rodzajów jest właśnie "pole dance". Spróbuj uwolnić swoją zmysłowość podczas kursu, który uświadomi Ci jak bardzo potrafisz być kobieca. Lekcje są nie tylko okazją do nabycia nowych umiejętności, lecz także świetną zabawą, oraz fantastycznym treningiem fizycznym. Będziesz mogła poprawić figurę i ogólną kondycję organizmu. Niezależnie od tego, czy jesteś początkująca czy masz już doświadczenie w tańcu na rurze . W trakcie treningów nauczysz się jak właściwie odczuwać muzykę i wyrażać ją poprzez profesjonalną, a przede wszystkim seksowną choreografię. Sprawdź czy swoim tańcem uwiedziesz każdego mężczyznę!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych,
  • Godzinę lekcji w tygodniu przez miesiąc,
  • Lekcje tańca w grupach,
  • Możliwość wyboru rodzaju tańca: „Classic Pole", „Erotic Pole".

Święta to okres obfitujący w dużo radości również z powodu tradycji obdarowywania się wzajemnie upominkami. Najlepszy prezent świąteczny to taki, który da wiele radości, ale również będzie wartościowy i rozwijający. Kurs Tańca na Rurze to świetny trening, fantastyczna zabawa i cenne doświadczenia. Niezależnie od tego czy planujesz prezent po choinkę, szukasz prezentu na Walentynki, czy chcesz zawstydzić samego świętego poprzez swój oryginalny prezent na mikołaja, taki pomysł z pewnością zostanie doceniony.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki, koszulka odsłaniająca ramiona i brzuch.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Rezerwacja wyłącznie telefonicznie, 7 dni przed proponowaną datą.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje