Kurs Pole Dance Plus | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

 Chcesz wyrzeźbić swoją sylwetkę świetnie się przy tym bawiąc? A może zdarzyło już Ci się marzyć o Kursie Pole Dance? Odpowiedź twierdząca na którekolwiek z tych pytań oznacza, że Twoje marzenie właśnie się spełnia. Zajęcia będą od Ciebie wymagały dużego zaangażowania i treningów w pocie czoła – ale warto! Pole Dance to sztuka, która potrafi wprawić w zdumienie każdego, samej tańczącej osobie natomiast daje wiele satysfakcji. Wybierz się na pierwsze zajęcia i przekonaj się jak wspaniały jest to taniec!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: osiem godzinnych lekcji dla osób początkujących lub zaawansowanych w kilkunastoosobowych grupach, pod opieką instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywają się właściwe lekcje polegające na nauce figur. Wszystkie zajęcia należy wykorzystać w ciągu miesiąca.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnatstego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Lekcja Pole Dance sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Kobiet, podarunek dla żony, prezent dla przyjaciółki

Kurs Pole Dance Plus to przede wszystkim wymarzony prezent dla kobiety młodej i pełnej energii, która chce aktywnie i kreatywnie wyrazić siebie. Ten podarunek jest zdecydowanie bardziej wartościowy, niż klasyczny upominek, ponieważ pozwala rozwijać swoją pasję, a więc owocował będzie latami. Nie każdy prezent urodzinowy to gwarantuje – dlatego poważnie rozważ tę propozycję.


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

8 lekcji po 1 godzinie każda

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia Pole Dance (lub aerial hoop) realizowane w grupie kilkunastoosobowej. Prezent przeznaczony dla osób początkujących i zaawansowanych.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.