Kurs Narciarstwa na Sztucznym Stoku | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Trójmiasto
1 os.

279 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przez cały rok czekasz, aż spadnie pierwszy śnieg i nałożysz narty na nogi? Zimowe szaleństwo to Twój żywioł? Teraz masz okazję cieszyć się tym wspaniałym sportem niezależnie od warunków pogodowych i temperatury za oknem za sprawą uczestnictwa w Kursie Narciarstwa na Sztucznym Stoku! Udaj się na miejsce i przekonaj, jak wygląda jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w naszym kraju. To wspaniały sposób na powrót do formy przed sezonem, jak również na świetną zabawę. Nie pozwól, aby oczekiwanie na zimowe miesiące ostudziło Twój zapał do narciarstwa. Być może wygoda, jaką oferuje sztuczny stok w centrum Gdańska, tak bardzo przypadnie Ci do gustu, że staniesz się jego stałym bywalcem?

Prezent obejmuje: 

  • Cztery lekcje narciarstwa, po godzinie każda,
  • Niezbędny sprzęt,
  • Dużo zabawy!

Nie masz pomysłu na prezent dla ukochanego, mężczyzny lub brata. Poszukujesz czegoś dla miłośnika sportów zimowych? Kurs Narciarstwa na Sztucznym Stoku będzie strzałem w dziesiątkę! Ten niebanalny prezent przeniesie osobę obdarowaną w wirtualną krainę śniegu i zimowego szaleństwa. Nie zastanawiaj się dłużej, bo super prezent masz na wyciągnięcie ręki.

Miejsce realizacji

Trójmiasto

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie.

Czas trwania

4 lekcje, po godzinie każda.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wymagana rezerwacja. Wykonawca udostępnia niezbędny sprzęt: narty, buty oraz kask. Prezent realizowany pod opieką instruktora.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności