Kurs Jazdy na Quadzie

1 2 3 4 5 (1)
Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lasy Kozłowieckie, Piwniczna Zdrój.
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pierwszy "wszędołaz" bardziej znany pod nazwą quad został wyprodukowany ponad 50 lat temu w Japonii. Przez ponad połowę wieku inżynierowie z całego świata prześcigali się w udoskonalaniu tych maszyna aby mogły poruszać się w coraz cięższych warunkach. Dzisiejsze quady potrafią pokonać prawie wszystkie przeszkody w terenie, są niezastąpione w miejscach w których samochody terenowe okazują się za ciężkie i za duże. Dziś macie okazję poznać wszystkie tajniki prowadzenia tych maszyn do zadań specjalnych. Podczas 3 godzinnego szkolenia profesjonalni instruktorzy nauczą Cię jak w 100% wykorzystać możliwości 4 kołowców. Nie czekaj dłużej, wsiadaj na quada i ruszaj ku przygodzie.

Ten prezent to: 

  • Wynajem quada na 3 godziny,
  • Opieka profesjonalnego instruktora,
  • Dzień pełen adrenaliny.

Pomysł na prezent dla miłośnika adrerenaliny to trudny orzech do zgryzienia. Jako specjaliści w dziedzinie podarunków wiemy jakie rozwiązanie będzie idealne dla moto-maniaka. Kurs Jazdy na Quadzie to super prezent na urodziny, dzień chłopaka, na święta, a nawet na wieczór kawalerski. Vocher na prezent w postaci przeżycia przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi motoryzacji bez względu na wiek. Jeśli jednak szukasz czegoś innego to wejdź do naszego katalogu marzeń i wybierz prezent z ponad 1300 dostępnych w całej Polsce.

Miejsce realizacji

Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lasy Kozłowieckie, Piwniczna Zdrój.

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

3 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna lub musi on być obecny podczas realizacji. Prawo jazdy nie jest wymagane.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności