Kurs Driftingu

1 2 3 4 5 (1)
Ułęż (100 km od Warszawy)
1 os.

599 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Szaleństwo za kierownicą na torze! 

Zasiądź za kierownicą superauta i poznaj sztukę jazdy wyczynowej! Drifting to niewątpliwie wielka sztuka, sztuka opanowania jazdy bokiem w pełnym poślizgu. Niezależnie od Twojego doświadczenia nauczysz się podstaw panowania nad poślizgiem podczas zajęć na bezpiecznym torze. Lekcja ta odbędzie się na jednym z dwóch aut- Mazda RX7 lub BMW. O Twoje bezpieczeństwo zadba klatka bezpieczeństwa, kubełkowe fotele oraz 6-punktowe pasy bezpieczeństwa. Prezent z niezapomnianą dawką adrenaliny.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Czy wiesz, że....

Pierwsza profesjonalna liga driftingowa powstała w Japonii, obecnie posiada również edycje w Malezji oraz Nowej Zelandii.

Kurs Driftingu sprawdzi się jako:

prezent dla mężczyzny, prezent dla szefa, prezent na Święta.

Potrzebny Ci jest prezent dla mężczyzny, który jest fanem motoryzacji? Voucher na prezent Kurs Driftingu to strzał w dziesiątkę. To pomysłowy i ciekawy prezent dla faceta, który lubi ostrą jazdę! Ten upominek świetnie sprawdzi się jako prezent na Walentynki. Podaruj przeżycie i wyjątkowe wspomnienia!


Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

40 minut. W tym czasie obdarowany zapozna się z samochodem, odbędzie briefing na temat zasad bezpieczeństwa na torze i wraz z instruktorem odbędzie lekcję driftingu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie motoprezent.pl. Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności