Konsultacje ze Stylistką - Pakiet Podstawowy

1 2 3 4 5 (1)
Warszawa
1 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz intrygować wyglądem? Szukasz pomysłu na swój styl? Umów się na Konsultację ze Stylistką. Justyna Qunio jest specjalistką w dziedzinie kreowania wizerunku. Podczas indywidualnego spotkania z dowiesz się, jakie ubrania będą najlepiej pasowały do Twojej sylwetki, oraz kolorystyki. Rozwiej wszelkie swoje wątpliwości, nabierz pewności siebie i ciesz się każdym dniem. Dobrze dobrane ubrania i satysfakcja z własnego wizerunku gwarantują dobre samopoczucie.

 

W ramach usługi będzie miała miejsce konsultacja obejmująca:

  • Rozmowę o preferencjach klienta,
  • Analizę sylwetki,
  • Analizę kolorystyczną,
  • Opracowanie planu doboru ubioru dopasowanego do sylwetki, typu kolorystycznego oraz ustalonych wspólnie wytycznych,
  • Zakupy wybranego zestawu ubraniowego.

Szukasz ciekawego i nietypowego prezentu? Podaruj Voucher na Konsultacje ze Stylistką – Pakiet Podstawowy. Justyna Qunio to profesjonalistka zajmującą się kreowaniem wizerunku biznesowego i stylizacji lifestylowych. Zachwyć oryginalnością. To doskonały pomysł na prezent zarówno dla Kobiety, jak i dla Mężczyzny. Podaruj kupon prezentowy na urodziny, imieniny albo pod choinkę. Taki podarunek z pewnością pozostanie w pamięci obdarowanego.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Stylistka doradza jedynie osobie obdarowanej.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Stylizacja przeznaczona zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Prezent nie zawiera ewentualnych kosztów zakupów. W ramach usługi będzie miała miejsce konsultacja obejmująca: rozmowe o preferencjach, analiza kolorystyczna i sylwetki, opracowanie planu doboru ubioru i dodatków oraz pomoc w zakupach.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.