Kompleksowy Trening Personalny | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin i okolice
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Pragniesz ujędrnić swoje ciało? Chcesz wyrzeźbić sylwetkę? Kompleksowy Trening Personalny w Szczecinie powstał z myślą o Tobie. To pakiet dwunastu spotkań z profesjonalnym trenerem osobistym, który nie tylko przygotuje dla Ciebie trening i dietę, lecz także będzie Ci towarzyszyć w drodze do lepszej formy. Pozwól specjaliście zadbać o Twoje ciało i przekonaj się na własnej skórze, ile radości może przynieść prowadzenie zdrowego trybu życia. Piękno pochodzi z wnętrza, ale pamiętaj, że w zdrowym ciele, zdrowy duch. To zmiana na lepsze - odmień swoje życie. Co najważniejsze, Twoja druga połowa z pewnością zauważy tę niezwykłą metamorfozę. Podejmij wyzwanie już dziś! A po skończonym treningu - prawdziwa uczta endorfin gwarantowana!


Prezent obejmuje:

  • 12 spotkań z profesjonalnym trenerem personalnym,
  • Wykład teoretyczny z metodyki treningu,
  • Wstęp na siłownię,
  • Ułożenie diety,
  • Trening siłowy, funkcjonalny i aerobowy.


Szukasz pomysłu na prezent dla Ukochanej lub Ukochanego? Podaruj bliskiej Ci osobie Kompleksowy Trening Personalny. To praktyczny upominek w formie przeżycia, dzięki któremu obdarowani zmienią swoje życie na lepsze! Wręcz wyjątkowy voucher  na Rocznicę, Święta oraz Urodziny i ciesz się radością razem z bliskimi!

Miejsce realizacji

Szczecin i okolice

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

ok. 60 - 75 min

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji. Prezent upoważnia do 12 treningów personalnych w miesiącu. Podczas treningu, trener będzie do wyłącznej dyspozycji osoby obdarowanej.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.