Kolacja na Tamizie dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
Londyn
2 os.

1399 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Posiłek we dwoje to zawsze doskonały sposób na oderwanie się od codzienności. A jeśli taka kolacja odbywa się na łodzi sunącej z wolna po Tamizie, to można mówić o okazji do świetnej zabawy. Wasze wieczorne wyjście zacznie się od powitalnego drinka na rozluźnienie, po którym nastąpi prawdziwa uczta! Wasza kolacja będzie ekskluzywnym posiłkiem składającym się z pięciu dań. Jednak Kolacja na Tamizie dla Dwojga to nie tylko przyjemność dla podniebienia, lecz także uczta dla oczu. Gdy będziecie sączyć swoje drinki i rozkoszować się smakiem serwowanych potraw, za oknem przesuwać się będą widoki Londynu. Po drodze zobaczycie Big Bena, London Eye, Millenium Bridge, Tate Modern, Katedrę św. Pawła oraz jeden z symboli miasta, Tower Bridge. Wieczorny Londyn czeka na Was!

Prezent obejmuje:

  • Rejs trwający ok. 2,5 godziny,
  • Powitalny drink,
  • Pięciodaniową kolację,
  • Stolik przy oknie.

Kolacja na Tamizie dla Dwojga to oryginalny prezent na Walentynki lub rocznicę ślubu. Okazja, by rozkoszować się widokami wieczornego Londynu zaspokoi najbardziej wymagających. Jeżeli prezent dla pary był tym, czego szukaliście, możecie zakończyć poszukiwania. Kolacja na Tamizie dla Dwojga świetnie sprawdzi się jako upominek. Taki luksusowy prezent zapewni Wam wieczór pełen dobrej zabawy i stworzy wspaniałe wspomnienia. To także dobry prezent na urodziny.


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Umiarkowanie eleganckie ubranie. Nie zakładajcie jeansów ani obuwia sportowego. Możecie wybrać stroje wieczorowe lub wizytowe.

Czas trwania

2 godziny i 45 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu możliwa dla osób pow. 13 roku życia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.