Kolacja Degustacyjna dla Dwojga | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin
2 os.

349 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Tylko najlepsze polskie restauracje mogą znaleźć się w prestiżowym kulinarnym przewodniku Gault & Millau. Jedna z nich mieści się w samym sercu Lublina. Kolacja Degustacyjna dla Dwojga pozwoli Wam zapoznać się z kuchnią na najwyższym poziomie. Wizyta w tej prestiżowej, cenionej restauracji to możliwość obcowania z najnowszymi trendami i nieszablonowymi rozwiązaniami świata kulinariów. Gwarantują to ogromne doświadczenie i kreatywność szefa kuchni. Eksperci już wyrazili swój zachwyt. Teraz kolej na Was...

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje kolację dla dwóch osób w renomowanej lubelskiej restauracji. Obdarowanym zostanie zaserwowane menu degustacyjne, które będzie się składać z pięciu dań. Kolację Obdarowani popijać będą doskonałym winem.

Gdzie mieści się restauracja?

Restauracja mieści się w pięciogwiazdkowym hotelu na lubelskiej starówce.

Czy wiesz, że...

Gault & Millauto to prestiżowy kulinarny przewodnik wywodzący się z Francji. Od kilku lat wydawany jest także w Polsce. Na jego kartach wymieniane są najlepsze restauracje. Docenienie przez Gault & Millau jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień w świecie kulinariów.

Kolacja Degustacyjna dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent dla smakoszy, prezent na rocznicę, prezent dla rodziców.

Twoi bliscy mają wysublimowany kulinarny gust? Nie chcesz ich rozczarować? Kolacja Degustacyjna dla Dwojga z pewnością spełni ich oczekiwania! To może być prezent na Walentynki lub z okazji Świąt. Podarunek dla małżeństwa jak i dla rodzeństwa. Zaproszenie do renomowanej, nagradzanej restauracji pozwoli im obcować z kuchnią na niezwykle wysokim poziomie! Kulinarny prezent z najwyższej półki!


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Ok 1,5 do 2 godzin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje kolację degustacyjną dla dwojga, składającą się z 5 dań oraz 1 lampki wina dla każdej z osób. Menu degustacyjne może różnić się w zależności od pory roku. Szef kuchni konstruuje je na podstawie doskonałych sezonowych produktów.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.