Karnet Open na Siłownię i Zajęcia Fitness | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Warszawa
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności
Bezpieczne zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sport to zdrowie, a w zdrowym ciele, zdrowy duch - te powiedzenia słyszał chyba każdy. Sport jest lekarstwem na wszystko! Wystarczą intensywne ćwiczenia, aby świat zaczął się jawić w lepszych barwach. Interesują Cię zajęcia Fitness? A może chcesz wyrzeźbić się na siłowni? Wcale nie musisz wybierać! Odwiedź profesjonalną siłownię i zadbaj o swoje zdrowie oraz kondycję. Przekonaj się na własnej skórze ile radości oraz jakie efekty przyniosą codzienne ćwiczenia. Wysiłek fizyczny wyzwala endorfinę - hormon szczęścia, który pomoże Ci walczyć z codziennymi wyzwaniami. Odgoń od siebie stres i codzienne zmartwienia, przywitaj zdrowy tryb życia i dobre samopoczucie. Zmień swoje życie!

Prezent obejmuje:

  • Nielimitowaną liczbę wejść na siłownię przez miesiąc,
  • Nielimitowaną liczbę wejść na zajęcia fitness organizowane w klubie przez miesiąc.

Nie masz pomysłu na prezent na Święta? Zadbaj o kondycję bliskiej osoby i podaruj jej Karnet Open na Siłownię i Zajęcia Fitness. To fajny prezent dla mężczyzny, który pragnie wzmocnić swoje mięśnie oraz poprawić formę. Ten niecodzienny prezent to idealna okazja na poznanie nowej pasji. Voucher na prezent z pewnością zaskoczy każdą obdarowaną nim osobę! Wykaż się kreatywnością i podaruj przeżycie - oryginalny prezent na każdą okazję.


Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Strój sportowy.

Czas trwania

30 dni

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Należy zaakceptować regulamin klubu. Wykonawca zapewnia cały potrzebny sprzęt do prowadzenia zajęć.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje