Karnet Open do Studia Tańca | Lublin

1 2 3 4 5 (1)
Lublin
1 os.

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcesz spróbować swoich sił w różnych dyscyplinach tanecznych, aby dowiedzieć się, która najlepiej odpowiada Twojej osobowości? Karnet do Studnia Tańca daje Ci niepowtarzalną możliwość uczestniczenia w najróżniejszych lekcjach tańca, codziennie przez jeden miesiąc. Przekonaj się czy najbardziej odpowiedni dla Twojej ekspresji będzie samba, czy może Pole Dance. Być może zdecydujesz się regularnie uczęszczać na kilka różnych kursów, aby szkolić się w różnych stylach jednocześnie? Decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Skorzystaj z tej wspaniałej okazji!

Co obejmuje prezent?

Prezent zawiera miesięczny karnet codziennego wstępu (jedne zajęcia dzienne), możliwość wyboru dowolnych zajęć grupowych z oferty szkoły. Możliwość wyboru zajęć pole dance lub aerial hoop.

Jakie zajęcia znajdują się w ofercie Studia?

W ofercie znajdują się takie zajęcia jak Pole Dance, Tabata, HIIT, Stretching, zajęcia na kole cyrkowym, czy zajęcia dla mam.

Czy istnieje możliwośc wyboru grupy zaawansowania?

Tak, zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania.

Karnet do Studia Tańca sprawdzi się jako:

prezent dla żony, prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Kobiet

Karnet do Studia Tańca to wymarzony prezent dla każdego, kto wie, że chce tańczyć, ale dopiero poszukuje stylu, który najlepiej odpowiada indywidualnej osobowości. Podarunek, dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom, a ponadto może być wręczony osobom w każdym wieku. Dlatego, jeżeli chcesz sprawić naprawdę wyjątkowy prezent bliskiej osobie, nie wahaj się zainwestować w ten voucher.


Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Ubranie sportowe - nie ograniczające ruchów. Sportowe obuwie.

Czas trwania

1 miesiąc.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje miesięczny karnet codziennego wstępu (jedne zajęcia dzienne), możliwość wyboru dowolnych zajęć grupowych z oferty szkoły.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.