Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje: 22 66 88 272
Cały tydzień od 9.00 do 21.00

Karnet na Solarium | Warszawa

(0)
Lokalizacja
Warszawa
Uczestnicy
1
Sezon
Całoroczny
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Chcesz wyglądać olśniewająco? Chcesz, aby wszyscy zachwycali się Twoją opalenizną? Solarium powstało z myślą o Tobie! Wzmożona dawka promieniowania UV sprawia, że skóra staje się pięknie brązowa. Dzięki opaleniźnie nie tylko wyglądamy lepiej, lecz także tak się czujemy! Lampy powstałe w technologii VHO-R gwarantują najwyższą jakość oraz maksymalne bezpieczeństwo. Przygotuj swoją skórę na upalne lato, przypomnij sobie o radości jaką dają promienie słoneczne jesienią! A może zwyczajnie pragniesz imponującej opalenizny bez letniego upału i duchoty? Pozwól, aby specjaliści kompleksowo zadbali o Twoją skórę. Idealna opalenizna jest na wyciągnięcie dłoni!

Prezent obejmuje:

  • 60 minut do wykorzystania w solarium.

Prezent na gwiazdkę spędza Ci sen z powiek? Podaruj promienie słońca - karnet na solarium. To ciekawy prezent dla każdego, kto pragnie zjawiskowej opalenizny bez wylatywania do ciepłych krajów. To świąteczny prezent dla córki, dziewczyny lub żony, który z pewnością zrobi duże wrażenie. Idź z duchem czasu i podaruj swoim bliskim voucher na prezent. Taki świąteczny prezent cieszy dwa razy - w momencie wręczania oraz w chwili realizacji.

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

60 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Należy zaakceptować regulamin klubu.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 
Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje