Kąpiel Różana dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
2 os.

145 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie razem doświadczać niecodziennych wrażeń? Zdecydujcie się na chwile intymności. Zanurzcie się w aromatycznej wodzie i przeżyjcie moment błogiego odprężenia. Kąpiel Różana dla Dwojga pobudzi wszystkie Wasze zmysły, a dzięki temu, że będziecie jej zażywać wspólnie, stanie się doświadczeniem niemal metafizycznym. Zamknijcie oczy i zanurzcie się w najwspanialszym zapachu kwiatów!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje trwającą 50 minut kąpiel różaną dla dwóch osób. Jest to rewelacyjna aromatoterapia, dzięki zmysłowemu zapachowi olejków różanych.

Jakie korzyści płyną z realizacji?

Kąpiel Różana działa odmładzająco i relaksująco. Bardzo korzystnie wpływa na skórę.

Kąpiel Różana dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek dla przyjaciół, prezent na Walentynki.

Niebanalny prezent dla dwojga to taki, który zapewni im dużo relaksu i stworzy klimat do wspólnego przeżywania swojej miłości. Dokładnie to gwarantuje Kąpiel Różana dla Dwojga. Jest to także fantastyczny pomysł na prezent na Walentynki, jeżeli chcesz spędzić je naprawdę wyjątkowo. Podaruj voucher na prezent już dziś!


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubrania, w których czujecie się dobrze.

Czas trwania

50 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz o przyjście do centrum BALTICA Wellness & Spa 5-10 minut przed umówionym czasem zabiegu. Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas zabiegu oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu. Na miejscu otrzymacie jednorazową bieliznę. Szlafroki oraz klapki na życzenie.Opinie (1)

Mari i Andy

Polecam bardzo:) Pachnąca różami ,odprężająca kąpiel dla dwojga,przy świetle świec z lampką szampana:) Znakomity relax .Napewno odwiedzimy to miejsce jeszcze raz .Pozdrawiam

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.