Jazzowy Rejs dla Dwojga

1 2 3 4 5 (1)
Londyn
2 os.

500 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Rejs statkiem z wolna sunącym po wodach Tamizy to świetny sposób na relaks, zwłaszcza, jeśli w czasie podróży towarzyszy Wam dobra muzyka oraz wyśmienite jedzenie. Jednak rejs to nie tylko okazja do posłuchania jazzu czy zjedzenia czegoś dobrego. W czasie podróży statek będzie mijał mierzące przeszło 130 metrów London Eye, galerię sztuki nowoczesnej Tate Modern, Millenium Bridge oraz Katedrę św. Pawła, w której znajduje się słynna Galeria Szeptów. W czasie rejsu będziecie mieć szansę zobaczenia jednego z symboli miasta, Tower Bridge, House of Parlament z zegarem wieżowym Big Ben oraz Twierdzę Tower. Być może ta wodna wycieczka zachęci Was do odwiedzenia któregoś z tych miejsc i lepszego zapoznania się z nim? To świetna okazja by poznać Londyn lub, jeśli już zaczęliście swoją przygodę z miastem, zobaczenia go z nowej, romantycznej perspektywy.

Prezent obejmuje:

  • 2,5 godzinny rejs po Tamizie,
  • 3 dania ze specjalnie przygotowanego menu,
  • Muzykę jazzową na żywo.

Jazzowy Rejs dla Dwojga to oryginalny prezent na urodziny. Dzięki ponad dwóm godzinom na wodzie będziecie mieli szansę odprężyć się i miło spędzić trochę czasu. Jest to także niebanalny podarunek na Walentynki. Z pewnością każda para ucieszy się, mogąc dzielić przyjemność płynącą ze wspólnego słuchania jazzu i oglądania pięknych widoków. Taki niebanalny prezent to także świetny pomysł na podarek na urodziny dla każdego chcącego dobrze bawić się z wybraną osobą.


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Elegancki strój codzienny. Nie zakładaj obuwia sportowego.

Czas trwania

2,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu możliwa jest wyłącznie w niedzielę. Minimalny wiek uczestnika to 13 lat. 


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności