Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności

Informacje i zamówienia: 22 66 88 272
pon - pt. 9.00 - 19.00 sobota: 10.00 - 17.00

Jazda Subaru Impreza STi (4 okrążenia) | Ułęż

(0)
Lokalizacja
Ułęż (100 km od Warszawy)
Uczestnicy
1
Sezon
Ciepły
Ważność
12 Miesięcy

Sprawdź inne propozycje wykonawcy:

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

Legenda rajdów samochodowych, wielokrotny zwycięzca World Rally Championship, Subaru Impreza tylko do twojej dyspozycji. Poczuj dynamikę i moc napędu na cztery koła, które odkryją przed tobą kolejny poziom motoryzacyjnego wtajemniczenia. To prezent dla tych, dla których napęd na dwa koła to za mało. A więc usiądź za kierownicą Subaru Impreza i pokonaj trasę o długości 8 kilometrów w asyście doświadczonego instruktora, który pomoże Ci wykorzystać niespotykane właściwości tego samochodu. Poznaj Subaru Impreza!

Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas realizacji zależny jest od czasu przejazdu. Po zapoznaniu się z samochodem Obdarowany odbędzie szkolenie z bezpieczeństwa i pokona dystans 4 okrążeń po pętli (8 km). Po przejeździe uczestnik będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia oraz otrzyma certyfikat upamiętniający przeżycie.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą Subaru Impreza w towarzystwie instruktora. Sugerujemy wygodny ubiór oraz buty z płaską podeszwą. Wymagane prawo jazdy kat. B., które trzeba okazać na miejscu realizacji prezentu. Jazdy odbywają się od kwietnia do października podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach.

Wpisz mail, zobacz Voucher

 

Realizacja:

Motoprezent

Wszystkie oferty Partnera

Opinie (2)

1

Grzesiek

Jestem w 100% zadowolony, zarówno z jazdy jak i obsługi.

Michał

Było w porządku.

Dodaj opinię
Ocena przeżycia
Zasady dodawania komentarzy

Zobacz inne propozycje