Jazda Quadem | Warszawa

1 2 3 4 5 (0)
Janki k. Warszawy
1 os.

34,99 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

ATV, wszędołaz, czterokołowiec- te nazwy nie są Ci obce? To oznacza tylko jedno! Jesteś zapalonym fanem jazdy na quadzie. Teraz masz okazję pojeździć tym niepozornie wyglądającym sprzętem po specjalnym torze! Ta jazda nie będzie zwykłą rekreacyjną
przejażdżką. Spróbuj wykorzystać maksymalnie możliwości ATV i sprawdź swoje umiejętności. Gwarantujemy, że będzie to świetna zabawa połączona z dawką adrenaliny, jaką zapewni Ci ta zwinna maszyna. Jazda sportowa quadem to nie lada wyzwanie, spróbuj
mu podołać!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje jazdę quadem Kymco 150 cm3 po specjalnie przygotowanym torze i krótkie szkolenie teoretyczne przed jazdą.

Czy wymagane jest prawo jazdy?
Prawo jazdy nie jest wymagane.

Co powinienem ze sobą zabrać?
Należy zabrać ze sobą kominiarkę. Można ją również zakupić na miejscu realizacji. Dodatkowo wykonawca zapewnia strój ochronny – kask, rękawiczki, gogle.


Jazda quadem po torze sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent na urodziny, prezent na osiemnastkę

Szukasz prezentu dla mężczyzny? Zbliżają się urodziny Twojego taty i nadal nie masz pomysłu co Mu podarować? Dobrze trafiłeś! Jazda quadem po torze to idealny prezent dla prawdziwego faceta. Sporty ekstremalne to zabawa z dużą porcją adrenaliny, więc jazda ta sprawdzi się również jako prezent na osiemnastkę! To będzie doskonały sprawdzian umiejętności młodego kierowcy!


Miejsce realizacji

Janki k. Warszawy

Obowiązujący strój

Obuwie z płaską podeszwą. Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić. Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

10 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje jazdę quadem Kymco 150 cm3 po specjalnie przygotowanym torze. Minimalny wiek: 16 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna prawnego. Nie jest wymagane prawo jazdy. Przed jazdą krótkie szkolenie teoretyczne. Realizacja możliwa przez cały rok. Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu. Wykonawca zapewnia strój ochronny – kask, rękawiczki, gogle. Należy zabrać ze sobą kominiarkę lub można zakupić ją na miejscu (10 zł).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.