Jazda Quadem | Łódź

1 2 3 4 5 (0)
Łódź (okolice)
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przed Tobą prezent dla osób szukających wrażeń i adrenaliny. Do Twojej dyspozycji oddany zostaje czterokołowiec o potężnej mocy, czas spędzony za jego kierownicą będzie dla Ciebie wyjątkową przygodą! Udowodnij sobie, że jesteś w stanie poskromić tę warczącą, szybką bestię i odkryj, jak fascynująca może być Jazda Quadem. Czy już jesteś gotowy na przygodę? W takim razie, ruszaj! Pojazd jest wyłącznie do Twojej dyspozycji!

Ile trwa realizacja prezentu?
Realizacja prezentu trwa ok. 60 minut.

Czy wymagane jest prawo jazdy?
Tak, jest wymagane prawo jazdy kat. B.

Czy wiesz, że...
Quad jest jednym z rodzajów pojazdów typu ATV? Oprócz tego zaliczają się do nich pojazdy 3-kołowe (trikes), 6-kołowe lub nawet 8-kołowe.

Jazda Quadem sprawdzi się jako:
prezent na Urodziny, prezent na Dzień Ojca, prezent dla Ukochanego.

Jeżeli masz w swoim otoczeniu pasjonata motoryzacji i szukasz dla niego wyjątkowego prezentu, to nie możesz przejść obojętnie obok Jazdy Quadem! Zafunduj mu jedyne w swoim rodzaju wrażenia i skok adrenaliny, który zapamięta przez bardzo długi czas! Quady kochają wszyscy, niezależnie od płci, dlatego idealnie sprawdzi się jako prezent dla Niej, jak i dla Niego!


Miejsce realizacji

Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się swobodnie, nie krępujące ruchów. Zalecamy ubranie sportowe Ubranie odpowiednie dla panujących warunków atmosferycznych.

Czas trwania

60 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: Godzinną jazdę quadem. Jazda odbywa się quadem Yamaha Grizzly silnik 700 cm3. Wymagane prawo jazdy Kat. B1 lub B. Obdarowany na miejscu zostanie zapoznany z regulaminem wykonawcy.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.