Jazda Monster Truckiem dla Dzieci | Warszawa

1 2 3 4 5 (5)
Warszawa (okolice)
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Koła wielkości dorosłego człowieka, mocny silnik i potężne zawieszenie - tak właśnie wygląda Monster Truck! Nie tworzy się go w żadnej fabryce - każdy kolos jest budowany ręcznie, dlatego nie widuje się ich na co dzień na ulicach. Nawet krótka przejażdżka tym stalowym gigantem jest przygodą, zapadającą w pamięć na całe życie - to niezwykłe emocje i świetna zabawa. Teraz możesz się o tym przekonać! Usiądź w ogromnym samochodzie i sprawdź jak wygląda świat widziany z karabinu nieposkromionego pojazdu. Zapnij pasy i wyrusz na wyprawę po specjalnie przygotowanym torze przeszkód. Tego samochodu nic nie powstrzyma. Niepowtarzalna przejażdżka czeka na Ciebie!

Co to jest Monster Truck?

Monster truck – samochód przypominający pick-up, jednak dużo większy. Powstały po przebudowaniu z innego pick-upa, bądź zbudowany specjalnie od podstaw. Posiada wysokie zawieszenie i bardzo duże koła, zdecydowanie większe niż w klasycznych samochodach.

Czy dziecko może prowadzić?

Dziecko zajmuje miejsce w fotelu pasażera, a pojazd prowadzi doświadczony instruktor.

Czy wymagana jest zgoda rodziców?

Jazda odbywa się w obecności opiekuna.

Czy są pasy bezpieczeństwa?

Oczywiście! Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu jazdy prosimy o zabranie fotelika dla dziecka.

Jak ekstremalny jest przejazd?

Stopień intensywności i ekstremalności przejazdu jest każdorazowo uzgadniany i dostosowywany do oczekiwań.

Czy wiesz, że...

Pierwszy monster truck powstał w 1974 roku w USA, jego konstruktorem był Bob Chandler. Zbudował on na bazie Forda F-250 pojazd na kołach z maszyny rolniczej. Aby zamontować koła takich rozmiarów, musiał zrobić bardzo wysokie zawieszenie – stąd się wzięła właśnie nazwa Bigfoot (ang. wielka stopa). Pierwsze pokazy w USA odbyły się w 1982 roku.

Prezent "Monster Truck dla Dzieci" sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, prezent na Dzień Dziecka, prezent na Święta

Podarowany oryginalny prezent na dzień dziecka potrafi zapaść w pamięci młodej osoby na całe życie. Często jest to bodziec sprzyjający tworzeniu pozytywnych pasji, które są tak ważne dla każdej osoby. Dlatego Jazda Monster Truckiem dla Dzieci to wymarzony prezent dla każdego młodego człowieka, który z pewnością zapewni wiele radości zarówno jemu, jak i jego rodzicom - bo kto nie ucieszy się widząc uśmiech u na twarzy swojej pociechy? Tego typu przygoda, to z pewnością najbardziej trafiony prezent na urodziny, jaki można wymyślić, ale sprawdzi się również jako prezent pod choinkę.

 

 


Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

10 minut.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym torze. Pojazd prowadzi doświadczony instruktor, uczestnik zajmuje miejsca pasażera. Minimalny wiek: 6 lat. Jazda odbywa się w obecności opiekuna. Usługa jest realizowana wyłącznie w weekendy.Opinie (1)

Wiktor Dolanowski

Super miejsce! Na długo pozostanie to w mojej pamięci ! Pozdrawiam Całą Ekipę !

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.