Jazda Monster Truckiem

1 2 3 4 5 (3)
East Sussex
1 os.

765 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ryk silników tych potwornych maszyn z pewnością sprawi, że Twój puls przyspieszy, dając Ci znać o nadchodzącym niesamowitym doświadczeniu. Na specjalnie przygotowany do jazdy terenie możesz wycisnąć z tych wozów ile tylko się da i stworzyć wspomnienia, które pozostaną z Tobą na długo. Gdy wsiądziesz do Amerykańskiego Monster Trucka i poczujesz moc, która nagle znalazła się w Twoim zasięgu, Twoje żyły wypełni adrenalina. Na początku zrobisz jedno okrążenie, aby wprawić się w panowaniu nad potęgą tej dzikiej maszyny. Chwilę później przyjdzie czas na powrót do garażu, po którym nastąpi wielki finał: przejazd po dwóch "radiowozach"! Jeżeli masz smykałkę do demolki, to będzie dokładnie to, o czym zawsze marzyłeś.

Prezent obejmuje:

  • Prowadzenie samochodu przez jedną osobę
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
Jazda Monster Truckiem to niezapomniany prezent dla każdego fana motoryzacji. Moc silnika i odpowiednio przygotowana trasa czynią ją niebanalnym podarkiem na urodziny lub imieniny dla takiej osoby. Dzięki takim podarunkom życie to przygoda. Jest to dobry prezent dla mężczyzny, nada się więc doskonale na takie okazje, jak Dzień Chłopaka czy Dzień Ojca. Podaruj Jazdę Monster Truckiem i zobacz, ile radości obdarowanemu może dać ekstremalny prezent.

Miejsce realizacji

East Sussex

Obowiązujący strój

Nieograniczające ruchów ubranie, w którym czujesz się komfortowo.

Czas trwania

1 godzina

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Realizacja prezentu nie jest zalezna od warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Osoba realizująca prezent nie może mieć mniej niż 18 lat.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności