Jazda Lotusem Elise

1 2 3 4 5 (1)
Oxfordshire
1 os.

379 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nie musisz siadać za kierownicą tego samochodu by zdać sobie sprawę, że masz do czynienia z niezwykłym autem. Sam lekko futurystyczny kształt nadwozia sprawia, że tego wozu nie sposób nie zauważyć. Teraz możesz przekonać się, co kryje się w tej przyciągającej wzrok maszynie. Gdy znajdziesz się na torze w towarzystwie doświadczonego instruktora z pewnością nie zabraknie Ci czasu na przetestowanie przyspieszenia i przyczepności. Wcisnąwszy gaz do dechy natychmiast zrozumiesz, dlaczego ludzie tak uwielbiają sportowe auta. Przyspieszenie sprawi, że poczujesz się, jak gdybyś obcował z czymś potężnym, co jednocześnie znajduje się całkowicie pod Twoją kontrolą. Ekstremalne emocje są teraz w Twoim zasięgu i tylko od Ciebie zależy, czy odważysz się po nie sięgnąć.

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Próbne okrążenie
  • 6 okrążeń Lotus Elise
  • Certyfikat potwierdzający jadę Lotus Elise

Prezent może wywołać naprawdę silne emocje. Jeśli podarujesz Jazdę Lotus Elise, obdarowana osoba otrzyma szansę na niesamowite przeżycie. Ten, komu dasz ten niebanalny prezent, z pewnością będzie świetnie bawił pędząc po torze i zyska wspaniałe wspomnienie. Jest to taki podarunek, który doskonale sprawdzi się na różne okazje, na przykład na Boże Narodzenie albo na urodziny. To super prezent dla każdego maniaka adrenaliny.


Miejsce realizacji

Oxfordshire

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

2 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wzrost osoby realizującej prezent: 150 cm, maksymalny 195 cm. Maksymalna waga: 114 kg. Minimalny wiek: 17 lat. Konieczne prawo jazdy. Jazdy odbywają się w wybrane piątki i soboty od marca do grudnia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności