Jazda Ferrari 458 Italia na Torze | Kielce

1 2 3 4 5 (2)
Kielce
1 os.

799 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Samochód, którego pojawienie się wstrząsnęło całym światem motoryzacji! Maszyna do tej pory niedostępna na polskim rynku. Teraz masz okazję na własnej skórze przekonać się, jak to jest jechać jednym z najdoskonalszych aut ze stajni Ferrari. To pojazd, którego legendę zbudowali w dużej mierze trzej prowadzący popularny program TopGear, określając „Italię” wzorem samochodu sportowego. 4,5 litrowy silnik V8 o mocy 570 KM, przyspieszenie do "setki" w 3,4 sekundy i prędkość maksymalna 325 km/h sprawia, że jest to niekwestionowany lider w swojej klasie. To jeden z tych samochodów, którego jazdę poprzedza zawsze dreszczyk emocji... Usiądź za jego kierownicą i przekonaj się o tym na własnej skórze! Gotowy na spotkanie z intrygującym nieznajomym?

Prezent obejmuje:

  • Krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa,
  • Przejazd niesamowitym Ferrari 458 Italia na torze Kielce,

Ferrari 458 Italia:

  • Pojemność silnika 4.5 litra,
  • Skrzynia biegów 7-biegowa sekwencyjna z podwójnym sprzęgłem F1,
  • Moc maksymalna 570 KM,
  • Przyspieszenie 3,4 sek.,
  • Prędkość maks. 325 km/h.
Chcesz sprawić prezent bliskiej  osobie? Potrzebujesz znaleźć oryginalny upominek? Nie stojąc w kolejkach możesz kupić niepowtarzalny prezent w formie przeżycia! Przejażdżka niepowtarzalną maszyną jaką jest Ferrari 458 Italia zadowoli każdego fana motoryzacji. Podaruj taki prezent pod choinkę, na dzień chłopaka lub wieczór kawalerski. Obdarowana osoba zapamięta na długi czas tę ekstremalną przygodę.

Miejsce realizacji

Kielce

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą samochodu w obecności instruktora. Przed realizacją krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpieczeństwa. Wymagane prawo jazdy kat. B (należy okazać przed realizacją). Możliwość realizacji prezentu jedynie w terminach wyznaczonych przez wykonawcę. Prezent obejmuje przejazd na dystansie 6 kilometrów.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności