Jazda Caterham 7 | Oxfordshire

1 2 3 4 5 (1)
Oxfordshire
1 os.

325 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Ten niesamowity pojazd to idealne rozwiązanie dla tych, którzy znudzili się już jazdą gokartem, a standardowe samochody uznają za nudne. Kwalifikuje się do tego kategorii kierowców, to Jazda Caterham 7 jest czymś dla Ciebie. Ten specyficzny samochód nawiązuje swoim wyglądem do Lotusa 7 produkowanego już w latach 50. Klasyczna konstrukcja nadwozia oraz mała masa auta sprawiają, że prowadzenie tego wozu to czysta przyjemność. Zanim zaczniesz swoją przygodę z bolidem, czeka Cię powitalna kawa i herbata, szkolenie dotyczące bezpieczeństwa oraz obsługi roadstera. Po zapoznaniu się z torem nastąpi danie główne, czyli 6 okrążeń tym wyjątkowym autem. Później zaś czeka Cię indywidualna ocena Twojego stylu i specjalny certyfikat. Prędkość w dobrym stylu czeka na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Kawę i herbatę,
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa i obsługi auta,
  • Zapoznanie z torem,
  • 6 okrążeń Caterham 7,
  • Indywidualna ocena kierowcy,
  • Certyfikat przejazdu.

Jazda Caterham 7 to niebanalny prezent dla każdego. Pędzenie po torze tym klasycznym autem zapamiętuje się na długo. Wyjątkowość tego doświadczenia czyni je nietuzinkowym upominkiem na urodziny. Takie podarki, jak Jazda Caterham 7 sprawiają, że życie to przygoda. A może to, czego szukasz, to nietypowy prezent na walentynki? W takim wypadku Jazda Caterham 7 to także dobry pomysł na prezent.


Miejsce realizacji

Oxfordshire

Obowiązujący strój

Ubrania i buty powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania się.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Minimalny wzrost osoby realizującej prezent: 150 cm, maksymalny 195 cm. Konieczne jest posiadanie prawa jazdy. Prezent jest realizowany w wybrane piątki i soboty od marca do grudnia.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.