Jazda BMW M3 GTR Bi-turbo (4 okrążenia) | Ułęż

1 2 3 4 5 (1)
Ułęż (100 km od Warszawy)
1 os.

449 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeśli jakieś auto produkowane jest przez przeszło dwie dekady, to muszą być ku temu dobre powody. Historia BMW M3 zaczęła się w kultowych latach 80' i trwa do dzisiaj. BMW M3 GTR Bi-turbo jest kolejnym dzieckiem tej ponad dwudziestoletniej tradycji. Jest wiele powodów, dla których warto wybrać się na rajd tym modelem. Wśród nich z pewnością należy wymienić wyjątkowo szerokie opony, które zapewniają wręcz fenomenalną przyczepność i jak mało co ucieleśniają ducha niemieckiej solidności. W żaden sposób nie przeszkadza to w osiąganiu przez ten wóz prędkości 100 km/h w czasie krótszym niż pięć sekund, czy w jeździe z szybkością niemal 300 kilometrów na godzinę. To właśnie ten zestaw cech sprawia, że jazda BMW M3 GTR Bi-Turbo pozwala na pełne doświadczenie trzech wymiarów motoryzacji.

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda BMW M3 GTR Bi-turbo sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent na urodziny.

Jazda BMW M3 GTR Bi-turbo to nietuzinkowy prezent dla kolegi i pracownika. Ostatecznie każdy ucieszy się z możliwości przekonania się, jak to jest kierować luksusowym autem. Twoje poszukiwania ciekawego podarunku dobiegły więc końca. Nie ważne, czy potrzebujesz prezentu na gwiazdkę, urodziny czy na Dzień Ojca, jazda BMW M3 GTR Bi-turbo to fajny upominek, który pozostawi wyjątkowe wspomnienia. Jest to także nietypowy prezent dla firm oraz pomysł na weekend za miastem. W końcu gdy będziesz pędził sportowym samochodem, na pewno nie poczujesz nudy. To niezły sposób, żeby zapomnieć o codziennych obowiązkach. To także wyjątkowe przeżycie będące czymś co możesz wpisać w swój katalog marzeń.


Miejsce realizacji

Ułęż (100 km od Warszawy)

Obowiązujący strój

Ubranie w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 4 okrążeń po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października.

Informacje dodatkowe

Jazda za kierownicą BMW M3 w towarzystwie instruktora. Z prezentu mogą skorzystać osoby powyżej 16 roku życia. W przypadku niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekuna. Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w wybranych przez Wykonawcę terminach.Opinie (1)

Bastian

Niesamowite przeżycie!

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.