Jazda Astonem Martinem

1 2 3 4 5 (0)
Zjednoczone Królestwo
1 os.

489 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czas na niesamowite połączenie luksusu i szybkości. Jazda Astonem Martinem pozwoli Ci poczuć się jak James Bond i dowiedzieć się, dlaczego właśnie tym autem jeździ najsłynniejszy agent brytyjskich służb. Będziesz mógł wybierać między Astonem Martinem DB9 oraz AMV8, a kiedy już się zdecydujesz, trasa czeka na Ciebie! To okazje, by sprawdzić, co kryje się pod maską tego niesamowitego wozu. Zobaczysz, jak to jest rozpędzić się do 60 mil na godzinę w niecałe 5 sekund. Oczywiście, potężny silnik to nie tylko przyspieszenie, ale i prędkość. Tak jest i w tym przypadku: wybrany przez Ciebie samochód może rozpędzić się nawet do 186 mil na godzinę. Zasiądź za kierownicą auta tej legendarnej marki i zakosztuj jego mocy!

Prezent obejmuje:

  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Szkolenie dotyczące jazdy
  • Przejazd próbny
  • 4 okrązenia Astonem Martinem DB9 lub AMV8

Każdy lubi sportowe samochody. Podarowując Jazdę Astonem Martinem jako prezent na urodziny z pewnością sprawisz wiele radości. Inne okazje, na które nada się ten prezent, to imieniny oraz Boże Narodzenie. To także nietypowy prezent dla pracownika, z którego z pewnością będzie on zadowolony. Upominek tego rodzaju to dawka pozytywnych emocji, którą możesz wręczyć jako podarek na Dzień Chłopaka albo na Walentynki.


Miejsce realizacji

Zjednoczone Królestwo

Obowiązujący strój

Ubrania powinny być wygodne i nieutrudniające poruszania.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Rezerwacja musi nastąpić na 12 tygodni wcześniej. Realizacja prezentu jest możliwa wyłącznie w weekend. Min. wiek osoby realizującej prezent: 18 lat. By zrealizować prezent należy posiadać prawo jazdy i być w wieku pozwalającym na prowadzenie pojazdu w wielkiej brytanii. Minimalny wzrost: 150 cm, maksymalny 190 cm. Maksymalna waga: 114 kg.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności