Jazda Aston Martinem Vantage (1 okrążenie) | Tor Główny Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zdarzyło ci się kiedyś mknąć po torze z prędkością kilkuset kilometrów na godzinę? Jeżeli do tej pory nie przytrafiła Ci się podobna okazja – czas to zmienić. Aston Martin Vantage jest samochodem, który potrafi zdobyć serce każdego fana motoryzacji. Maszyna osiąga prędkość nawet 280 km/h i nie znalazł się jeszcze taki kierowca, który nie zadrżałby z ekscytacją przyciskając gaz do dechy i wsłuchując się w rozkoszną melodię silnika. Ta przygoda będzie jednym z najlepszych Twoich doświadczeń. Przekonaj się o tym na torze!

Kiedy i w jakich godzinach realizowane są jazdy?

Realizację odbywają się w z góry ustalonych przez wykonawcę terminach w sezonie od kwietnia do października. Godziny przejazdów są zależne od danego toru. Szczegóły co do godzin przejazdu są wysyłane na około tydzień przed realizacją.

Jaką maksymalną prędkość można rozwinąć podczas realizacji?

Prędkość jest uzależniona od umiejętności kierowcy oraz warunków atmosferycznych panujących na torze. Podczas realizacji na siedzeniu pasażera jedzie wykwalifikowany instruktor, który podejmuje decyzję o prędkości przejazdu.

Czy można zmienić datę przejazdu?

Termin zgodnie z regulaminem może zostać zmieniony na 7 dni przed wybraną datą realizacji. Zmiany przejazdu można dokonać tylko raz.

Jazda Aston Martinem Vantage sprawdzi się jako:

prezent dla męża, prezent dla ukochanego, prezent dla taty.

Ekstremalny prezent dla faceta zawsze jest dobrym rozwiązaniem jeżeli wiesz, że lubi on mocne doświadczenia. Jeżeli natomiast dodatkowo interesuje się szybkimi sportowymi autami, to motoprezent jakim jest możliwość jazdy Astonem Martinem Vantage okaże się strzałem w dziesiątkę. Spraw mu podarunek, który zapamięta do końca życia i zaskarb sobie jego dozgonną wdzięczność.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas zależy od prędkości przejazdu, obdarowany pokona dystans 1 okrążenia po pętli toru.

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Realizacja prezentu odbywa się podczas specjalnie organizowanych eventów w terminach podanych na stronie www.autoprezent.pl/kalendarz-imprez . Rezerwacje dokonujemy wyłącznie przez strone www.autoprezent.pl . Klient dokonując rezerwacji akceptuje regulamin wykonawcy. Rezerwacja min. 14 dni przed eventem. Zmiany w rezerwacji min. 7 dni przed eventem. Min. wiek: 18 lat. Wymagane prawo jazdy kat. B.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.