Intensywny Paintball Laserowy dla Przyjaciół | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
4 os.

148 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jeżeli lubicie gry komputerowe, w których głównym zadaniem jest trafienie przeciwnika, to Intensywny Paintball Laserowy dla Przyjaciół powstało z myślą o Was. Dzięki broni emitującej wiązki podczerwieni i kamizelkom, które posiadają system czujników elektronicznych, poczujecie się tak, jakbyście przekroczyli granicę, dzielącą świat realny od wirtualnego. Gdy znajdziecie się na arenie mierzącej aż 400 metrów kwadratowych, z pewnością wymyślicie mnóstwo taktyk, które umożliwią rozgromienie przeciwnika. Do przeszkód, które Was zainspirują, należą między innymi mury obronne, beczki, okopy, a nawet wieże snajperskie. Ten sport z pewnością zapewni Wam masę niesamowitych wspomnień, do których będziecie wracać jeszcze długo po odłożeniu karabinów.

  

Prezent obejmuje:

  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Dwie intensywne 20 - minutowe rozgrywki,
  • Szczegółowe statystyki po grze.

Znudziły się Wam atrakcje w Szczecinie? Potrzebujecie pomysłu na oryginalny prezent? Doskonale trafiliście - nasi eksperci z pewnością pomogą. Spójrzcie na Intensywny Paintball Laserowy dla Przyjaciół. To niebanalny gift na Urodziny lub na każdą okazję, która wymaga nietuzinkowego podarunku. Adrenalina, emocje, rywalizacja i słodycz zwycięstwa - to wszystko da Wam ten podarek. Idźcie z duchem czasu - podarujcie voucher i zamieńcie marzenia we wspomnienia.


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut (w tym dwie gry po 20 minut)

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestników wynosi 8 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas zabawy. Wykonawca zapewnia cały sprzęt potrzebny do gry.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności