Intensywny Paintball Laserowy dla Dwojga | Szczecin

1 2 3 4 5 (2)
Szczecin
2 os.

74 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przed Wami labirynt rozciągający się na powierzchni 400 metrów kwadratowych! Waszą misją jest nie tylko ucieczka, lecz walka! Waszą bronią będą karabiny na podczerwień. Poczujecie się, jakbyście trafili do jednej z Waszych ulubionych gier komputerowych. Żeby zwyciężyć, będziecie musieli wykazać się refleksem, myśleniem taktycznym i przede wszystkim celnością. Arena sprzyja tworzeniu różnych planów. Zaskoczcie przeciwnika! Z pewnością nie zabraknie Wam zakamarków, w których będziecie mogli się ukryć i zrobić zasadzkę na wroga. W czasie starcia z pewnością poczujecie zastrzyk adrenaliny. Co najwazniejsze - nie narazicie się na uderzenia kulek i eksplozje farby. Gotowi na strzelaninę?

 

Prezent obejmuje:

  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do zabawy,
  • Dwie rozgrywki po 20 minut każda,
  • Szczegółowych statystyki po grze.


Intensywny Paintball dla Dwojga to nietypowy prezent dla każdego, kto lubi emocjonującą zabawę. Jeśli interesuje Was podarunek, który zapewni sporą dawkę adrenaliny, ten upominek będzie idealny. Sprawdzi się zarówno na Rocznicę, jak i Dzień Ojca. Z pewnością zachwyci osoby lubiące dodatkową dawkę emocji. Voucher prezentowy na przeżycie to coś, co z pewnością zaskoczy Waszych bliskich.


Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

60 minut (w tym dwie gry po 20 minut)

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się wyłącznie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestników wynosi 8 lat. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas zabawy. Wykonawca zapewnia cały sprzęt potrzebny do gry.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności