Indywidualny Kurs Wakeboardingu Plus | Sosnowiec

1 2 3 4 5 (0)
Sosnowiec
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Woda, powietrze i adrenalina? Indywidualny Kurs Wakeboardingu Plus ma w sobie to wszystko! Poczuj niesamowite emocje jakie towarzyszą sunięciu po tafli wody i wykonywaniu imponujących akrobacji! Spokojnie, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z tego typu sportem, profesjonalni instruktorzy nauczą Cię wszystkiego od podstaw! Dla każdego program zajęć jest przygotowywany indywidualnie, by zapewnić maksymalną dawkę wrażeń i pozostawić wspaniałe wspomnienia na długo! Sprawdź, jak poradzisz sobie na dużym wyciągu 5.0.!

Co obejmuje prezent?
Prezent obejmuje czterogodzinny kurs pływania na wakeboardzie wraz z sprzętem i opieką instruktora.

Jak przebiega realizacja?
Pod okiem instruktora nauczysz się stawiać pierwsze kroki w tej dziedzinie oraz nauczysz się podstawowych manewrów i akrobacji. Jeśli jesteś osobą doświadczoną, będziesz mieć okazję doszlifować swoje umiejętności i przede wszystkim świetnie się bawić!

Czy wiesz że?
Trudno jednoznacznie wskazać kto i kiedy wymyślił tę dyscyplinę? Jest to bowiem sport, który ewoluował z wielu innych dyscyplin sportów wodnych.

Indywidualny Kurs Wakeboardingu Plus doskonale sprawdzi się jako:
prezent dla mężczyzny, prezent dla nastolatki, ekstremalny prezent dla aktywnych

Szukasz pomysłu na nietuzinkowy prezent dla fana sportów wodnych i adrenaliny? Indywidualny Kurs Wakeboardingu Plus to rewelacyjny podarunek dla faceta! Podaruj Voucher na realizację tego niesamowitego doświadczenia i spraw, by uśmiech i radość zagościły na stałe w sercu każdego, kto spróbuje swoich sił w tej tej dziedzinie sportu.


Miejsce realizacji

Sosnowiec

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium kąpielowy.

Czas trwania

4 godziny

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany w sezonie ciepłym od maja do października.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje 4-godzinne szkolenie pływania na wakeboardzie pod okiem doświadczonego instruktora, obejmujące szkolenie na lądzie przygotowujące do stawiania pierwszych kroków na wodzie, naukę zawracania oraz podstawowych tricków na wodzie. Dla osób bardziej zaawansowanych szkolenie jest indywidualnie dopasowane. W cenę wliczone są również: wypożyczenie deski wakeboardowej, pianki, kasku oraz kapoku. Realizacja na wyciągu 5.0. Należy przyjść na miejsce 15 min przed umówioną godziną. Na miejscu jest przebieralnia, prysznice, toalety, beach-bar oraz plaża.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.