Indywidualna Nauka Makijażu | Szczecin

1 2 3 4 5 (1)
Szczecin
1 os.

449 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Prawdziwe piękno pochodzi z wnętrza... Wydobądź je, dzięki wizycie w profesjonalnym Salonie Piękności! Odwiedź jedną z najlepszych wizażystek w Szczecinie i sprawdź, jak odbywa się Indywidualna Lekcja Makijażu ze specjalistką w tej dziedzinie. Przekonaj się, że dzięki temu szkoleniu zdobędziesz nową umiejętność tworzenia prawdziwych dzieł sztuki, i to na własnej skórze! Po wizycie będziesz w stanie nie tylko dobrać odpowiedni makijaż do okazji, lecz także nauczysz się technik uwydatniających Twoje największe atuty. Nieważne, jaki masz typ urody, z pewnością uda Ci się osiągnąć perfekcjonizm w tej sferze! Poczuj się olśniewająco i wyjątkowo! Zachwyć bliskich nowym wyglądem i ciesz się metamorfozą przez długi czas. Gotowa na prawdziwą lekcję stylu?


Prezent obejmuje:

  • Lekcję teoretyczną oraz praktyczną z zasad makijażu,
  • Poznanie tajników sztuki makijażu,
  • Omówienie niezbędnika kosmetycznego do wykonania makijażu dziennego i wieczorowego,
  • Opiekę profesjonalnej wizażystki,
  • Analizę kolorystyczną - określenie typu urody,
  • Kartę personalną z analizy kolorystycznej oraz strukturalnej twarzy.

 
Szukasz pomysłu na oryginalny prezent dla Ukochanej? Indywidualna Lekcja Makijażu to idealna propozycja dla każdej Kobiety, zarówno Żony, Mamy, jak i Przyjaciółki. Podaruj wyjątkowy upominek na wyjątkową okazję, nie tylko Urodziny, czy Rocznicę, lecz także Święta i Imieniny. Przekonaj się, ile przyjemności może sprawić niebanalny gift. Idź z duchem czasu - wręcz bliskiej osobie voucher na przeżycie i ciesz się jej radością na długi czas!

Miejsce realizacji

Szczecin

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

ok. 3,5 h.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent zawiera: naukę makijażu krok po kroku pod okiem profesjonalnej wizażystki. Po lekcji teoretycznej i praktycznej istnieje możliwość wspólnych zakupów (za dodatkową opłatą).


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności