Indywidualna Lekcja Tenisa dla Dwojga | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
2 os.

150 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Tenis to fascynująca gra, która absorbuje miliony osób na całym świecie. Zamiast siedzieć przed telewizorem lepiej odkryjcie nową pasję! Lekcja tenisa z profesjonalnym instruktorem z pewnością przybliży Wam sekrety tego pięknego sportu. To doskonała okazja do świetnej zabawy, poprawienia kondycji i zdrowej rywalizacji. Chcecie przekonać się kto będzie lepszy na korcie? Gem, set, mecz!

Indywidualna Lekcja Tenisa dla Dwojga to świetny prezent dla pary. Jeżeli bliskie Ci osoby kochają sport, to właśnie ten prezent będzie idealnym wyborem. Niezależnie od tego, czy będzie to upominek na urodziny, gwiazdkę czy też imieniny, voucher na prezent na pewno zda egzamin! Kto wie? Może dzięki Tobe ktoś odkryje swoją nową pasję?


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Instruktor gry w tenisa będzie tylko do Państwa dyspozycji, co pozwoli szybciej opanować podstawy gry. Przed zajęciami prosimy o wypełnienie formularza o braku przeciwwskazań do uprawiania tenisa (dostępny w recepcji klubu). W cenie również wypożyczenie rakiety i piłek oraz koszt wynajęcia kortu tenisowego.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności