Indywidualna Lekcja Tańca na Rurze | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice
1 os.

120 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Lekcja Tańca na Rurze to innowacyjna forma zajęć, która łączy w sobie taniec i fitness. Wydobywa z nich to co najlepsze dla ciała i ducha. Forma ćwiczeń na punkcie, której oszalało całe Hollywood i świat gwiazd. Największą popularyzatorką Tańca na Rurze była Carmen Electra, gwiazda znanego wszystkim serialu "Słoneczny patrol". Figury przybierane podczas tańca doskonale kształtują sylwetkę, wzmacniają mięśnie i modelują brzuch. Jeżeli zawsze marzyłaś o wyglądzie niczym z Hollywood to te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Doświadczeni instruktorzy pokażą Ci w jaki sposób czerpać największą radość z tego tańca i nie narazić się na żadne poważne kontuzje. Spraw frajdę sobie i swojemu mężczyźnie!

Realizując prezent:

  • Spędzisz godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora, który poświęci cały czas tylko Tobie,
  • Poznasz tajniki Tańca na Rurze!


Chcesz podarować swojej ukochanej prezent, który zapamięta na bardzo długo? Nie wiesz jaki podarunek sprawić jej na gwiazdkę, Walentynki czy urodziny? Podaruj jej Lekcję Tańca na Rurze! Ten prezent zdecydowanie poprawie samopoczucie w obliczu aury panującej za oknami. Super prezent dla wszystkich aktywnych kobiet, które uwielbiają wizyty na siłowni czy jogging!


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Zajęcia indywidualne na poziomie ustalonym przez klienta i instruktora


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności