Indywidualna Lekcja Sexy Dance | Katowice

1 2 3 4 5 (1)
Katowice
1 os.

120 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Sexy Dance to uwodzicielski taniec, który poprawi kondycję i humor każdej kobiecie. Pod okiem doświadczonej instruktorki każda Pani może poczuć się zmysłowo i poznać lepiej możliwości swojego ciała. Indywidualna lekcja to szansa na dokładnie sprecyzowane do Twoich potrzeb szkolenie. Lekcja Sexy Dance pomoże Ci poznać techniki i figury, które będziesz mogła wykorzystać również w innych rodzajach tańca. Jeżeli pragniesz wzbogacić swój repertuar tanecznych ruchów to jest to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Taniec świetnie wpływa również na sylwetkę i poprawia samopoczucie. Chwile spędzone na sali treningowej pod okiem wykwalifikowanego instruktora na pewno na długo zapadną Ci w pamięć!

Realizując Prezent:

  • Spędzisz godzinę na sali treningowej,
  • Otrzymasz opiekę profesjonalnego instruktora, który poświeci cały czas tylko Tobie
  • Poznasz tajniki sexy dance!

Nie wiesz jaki prezent podarować swojej ukochanej? Nie chcesz, aby kolejny podarunek spoczął na dnie szafy lub na zakurzonej półce? Podaruj Indywidualną Lekcję Sexy Dance, która sprawi, że Twoja kobieta poczuje się jeszcze bardziej ponętna i seksowna. Dzięki temu prezentowi każde wyjście do klubu czy na imprezę niesie za sobą dodatkowy smaczek. Świetny prezent pod choinkę!


Miejsce realizacji

Katowice

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, strój sportowy. Obuwie może być taneczne lub sportowe. Prosimy o nie zakładanie butów z czarną gumową podeszwą, która rysuje parkiet.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje udział jednej osoby. Zajęcia grupowe na poziomie początkującym.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności