Indywidualna Lekcja Pole Dance | Gliwice

1 2 3 4 5 (1)
Gliwice
1 os.

110 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Czy zdarzyło Ci się kiedyś ze zdumieniem podziwiać kobiety, które tańcząc na rurze hipnotyzowały publiczność? Pole Dance jest z pewnością jedną z trudniejszych i bardziej wymagających fizycznie form tańca, ale dzięki temu jego opanowanie sprawia jeszcze więcej satysfakcji. Ponadto, mało który taniec tak zachwyca oglądających, jak taniec na rurze. Podczas Indywidualnej Lekcji Pole Dance poznasz podstawowe kroki i być może zarazisz się pasją, której rozwijanie będzie Cię cieszyć przez następne lata. Sprawdź, czy to sport dla Ciebie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: godzinne szkolenie dla osób początkujących lub średniozaawansowanych, opiekę indywidualnego instruktora.

Jak przebiega realizacja prezentu?

Na początku jest krótki wstęp - przygotowanie do tańca na rurze. Następnie odbywa się właściwa lekcja polegająca na nauce figur.

Czy istnieją ograniczenia wiekowe?

Prezent przeznaczony dla osób, które ukończyły 18 lat. Poniżej osiemnatstego roku życia wymagana jest pisemna zgoda rodzica.

Indywidualna Lekcja Pole Dance sprawdzi się jako:

prezent na święta dla żony, podarunek dla niej, prezent dla ukochanej.

Indywidualna Lekcja Pole Dance to oryginalny prezent dla kobiety młodej i pełnej energii, a jednocześnie takiej, która z artystycznego rozwoju czerpie dużo satysfakcji. Taki podarunek ma szansę zarazić obdarowaną osobę pasją, z której realizacji, będzie czerpała wiele radości. Trudno wyobrazić sobie bardziej wartościowy i ciekawszy prezent dla dziewczyny od tego, który daje jej możliwość samorealizacji.


Miejsce realizacji

Gliwice

Obowiązujący strój

Krótkie spodenki oraz obcisła koszulka, która nie będzie ograniczała ruchów. Obuwie: buty sportowe, baletki lub brak obuwia.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu może pojawić się wyłącznie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dodatkowe

Prezent jest przeznaczony dla osób początkujących oraz średnio zaawansowanych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności