JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Indyjski Rytuał Młodości Ajurwedy | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Indyjski Rytuał Młodości Ajurwedy | Poznań

Poznań
1 os.

260 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
260 zł

Indyjski Rytuał Młodości Ajurwedy to dawka relaksu dla tych, którzy odpoczywając stawiają na złożoność doświadczeń. Masaż ajurwedyjski Abhyanga kojąco wpłynie na Twój układ nerwowy oraz ujędrni ciało. Co więcej, odtruje organizm i pozytywnie wpłynie na system odpornościowy. Druga część rytuału to masaż Shirodhara, zwany masażem "na trzecie oko". W czasie jego trwania strumyk olejku trafia w punkt znajdujący się po środku czoła zwany sthapani, który według tradycji jest jednym z najważniejszych miejsc odpowiadających za przesyłanie energii twarzy. Znajduje się on nad łukiem brwiowym. Kombinacja tych dwóch masaży zadziała odmładzająco: pierwszy z nich ujędrni ciało, drugi natomiast pobudzi skórę. To wschodni sposób na piękno.

Prezent obejmuje:

  • Masaż ajurwedyjski Abhyanga,
  • Masaż Shirodhara,
  • Potężną dawkę relaksu.

Jeśli ktoś twierdzi, że jeden masaż relaksacyjny to dla niego za mało, może zawsze spróbować dwóch. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie to oryginalny prezent na Boże Narodzenie. Tak ciekawy upominek z pewnością sprawi dużo radości wręczony na takie okazje, jak Dzień Matki lub Urodziny. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent ucieszy kogoś, kto żyje bardzo intensywnie, ten z pewnością pozwoli mu na chwilę zwolnić tempo.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

75 min.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje masaż ajurwedyjski „Abhyanga” oraz „Shirodhara”. Shirodhara obejmuje masaż czoła oraz wybranych partii twarzy z użyciem gorących olejków. Przed masażem należy wypełnić specjalną ankietę pomagającą dobrać odpowiednie olejki. W tym celu należy przybyć 25 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1398
Filtruj Prezenty

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.