Hydro Zorbing dla Dwóch Osób

1 2 3 4 5 (0)
Londyn, Surrey
1 os.

275 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zorbing, który już wcześniej był mocnym przeżyciem, teraz został ulepszony. I to zdecydowanie w sposób, który czyni go jeszcze bardziej ekscytującym i zabawnym! Aby wam się nie nudziło, w czasie hydro zorbingu w kuli oprócz Was znajdować się będzie 40 litrów wody. Z pewnością nie zabraknie wam emocji, gdy kula z wami przyczepionymi w środku zacznie się toczyć i rozpędzi się do prędkości ponad 55 kilometrów na godzinę! Tutaj nie możesz kontrolować tego, co się dzieje, ale przecież właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Dzięki temu całą swoją uwagę będziesz mógł poświęcić na skupienie się na dobrej zabawie. Hydro Zorbing dla Dwóch Osób bardzo spodoba się tym, którzy lubią szalone, alternatywne rozrywki.

Prezent obejmuje:

  • Wodny Zorbing dla Dwóch Osób
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa
  • Wspaniałe wspomnienia

Jeżeli potrzebny jest Ci pomysł na prezent dla osób lubiących spędzać czas w niestandardowy sposób, to właśnie go znalazłeś. Hydro Zorbing dla Dwóch Osób nie jest czymś, o czym wielu słyszało, kupując go jako upominek na Boże Narodzenia sprawisz więc komuś ogromną niespodziankę. Chociaż taki ekstremalny prezent nie jest czymś, co zwykle dostaje się pod choinkę, wielu ucieszy taka odmiana. A może to specyficzne przeżycie jest jedną z pozycji zapełniających czyjś katalog marzeń?


Miejsce realizacji

Londyn, Surrey

Obowiązujący strój

Prosimy o zabranie ubrania na zmianę. Prosimy o zabranie stroju kąpielowego. Prosimy o zabranie ze sobą pary skarpet do założenia pod kombinezon.

Czas trwania

1 rajd.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Realizacja prezentu jest zależna od pogody. Skontaktuj się z dostawcą przed realizacją.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek osoby realizującej prezent: 7 lat. Maksymalna waga: 120 kg.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności