JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gwiazdka z Nieba

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Gwiazdka z Nieba

Gdziekolwiek jesteś!
1 os.

169 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Dawno, dawno temu, za górami, za lasami piękna księżniczka poprosiła swojego rycerza o gwiazdkę z nieba. Po niezliczonej ilości przygód i perypetii rycerz w końcu spełnił marzenie wybranki swojego serca. To oczywiście bajka, ale w każdej bajce kryje się ziarnko prawdy. Teraz możesz podarować bliskiej osobie gwiazdę bez zakładania zbroi i siodłania konia! Wybierz jedną z dostępnych gwiazd i wręcz bliskiej osobie jej akt własności. Od zarania dziejów ludzie przypisywali gwiazdom szczególne znaczenie. Od teraz, za każdym razem, kiedy bliska Ci osoba spojrzy w nocne niebo, pomyśli o swojej gwieździe i o osobie, która podarowała jej kawałek nieboskłonu.

Prezent obejmuje:

  • Akt Własności gwiazdy
  • Certyfikat Własności,
  • Kodeks Wszechświata,
  • Dostawę dokumentów listem poleconym.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent? Chcesz uszczęśliwić bliską osobę, ale nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Gwiazdka z Nieba to romantyczny prezent dla każdego, kto ceni sobie oryginalność i poczucie humoru. To również genialny prezent na każdą okazję. Jeżeli więc chcesz znaleźć prezent na urodziny, rocznicę lub walentynki, to nie musisz szukać dalej! Otwórz nasz katalog marzeń i sprawdź jakie cudowne prezent przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.

 


Miejsce realizacji

Gdziekolwiek jesteś!

Czas trwania

Na wieki wieków!

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana otrzyma akt własności wybranej przez siebie gwiazdy o wartości do 50 dolarów, wystawiony przez firmę Kingdom of Universe – właściciela wszystkich ciał niebieskich, obiektów i części składowych przestrzeni kosmicznej poza Układem Słonecznym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje potwierdzenie nadania własności w postaci: Aktu Własności, Certyfikatu Własności oraz Kodeksu Wszechświata. Cena obejmuję dostawę listem poleconym wspomnianych dokumentów pod adres podany przy dokonywaniu rezerwacji. Istnieje możliwość wybrania przesyłki ekspresowej (wiąże się to z dodatkową opłatą bezpośrednio u wykonawcy). Dokumenty mogą zostać wysłane za granicę.


LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE

Filtruj Prezenty
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 876
Filtruj Prezenty
Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.