Gra Taktyczna z ASG dla Dwojga | Trójmiasto

1 2 3 4 5 (1)
Gdańsk
2 os.

139 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Chcecie przeżyć emocjonującą przygodę na polu bitwy? Gra Taktyczna z ASG to okazja do tego, aby sprawdzić swoje taktyczne i operacyjne zdolności w warunkach do złudzenia przypominające prawdziwe pole walki. Zostaniecie wyposażeni w karabiny wzorowane na realnej broni, które miotają plastikowymi kulkami, a cel jaki wyznaczy Wasz dowódca, może wymagać dużego poświęcenia. Udowodnijcie, że macie więcej odwagi i sprytu od Waszego przeciwnika, aby wygrać rozgrywkę!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje dwugodzinną rozgrywkę dla dwojga, w tym niezbędny sprzęt: koszula, spodnie lub kombinezon, czapkę + ochronę twarzy i oczu oraz rękawice. Każdy uczestnik ma do wyboru wysokiej jakości karabinek ASG. 

Gra Taktyczna z ASG dla Dwojga  sprawdzi się jako:

Prezent dla Dwojga, Podarunek dla Pary, Upominek na Urodziny

Ciekawy prezent dla dwojga powinien być jak najbardziej uniwersalny, aby trafiać w gusta nawet zupełnie różnych osób. Gra Taktyczna z ASG to interesująca propozycja na podarunek dla wszystkich przebojowych ludzi, którzy lubią wyzwania. Grają w nią zarówno dorośli, jak i młodzież, dlatego może być to dobry pomysł na prezent na Dzień Dziecka – sposób na fajne spędzenie czasu z synem.


Miejsce realizacji

Gdańsk

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boicie się pobrudzić.

Czas trwania

2 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Wykonawca zapewnia cały niezbędny sprzęt, w tym 600 sztuk amunicji na osobę. Istnieje możliwość wykorzystania prezentu na jednej z gier otwartych organizowanych dwa razy w tygodniu (środy i niedziele) lub dołączenia/zebrania grupy i ustaleniu innego terminu. Minimalny wiek: 15 lat (za zgodą prawnego opiekuna).


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności