Gokarty | Poznań

0.0 2 Opinie

Gokarty | Poznań


Poznań
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

39,00 zł

39,00 zł

O prezencie

Usiądź za kierownicą bolidu i poznaj smak adrenaliny! Ostre zakręty, bandy, silnik na wysokich obrotach - to właśnie są Gokarty! Teraz możesz sprawdzić swoje siły za kierownicą Gokarta. To nie tylko dobra zabawa, ale również sportowe emocje. Każdy kierowca Formuły 1 doskonalił swoją technikę i umiejętności w tych mini-bolidach. Poczuj się jak jeden z nich, ścigając się z czasem i innymi kierowcami na jednym z dostępnych torów! Udanej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wyścig gokartowy dla jednej osoby.

Ile czasu trwa wyścig?
Wyścig gokartowy trwa około 10 minut.

Czy osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z prezentu?
Tak, osoby niepełnoletnie mogą ścigać się gokartami, jednak jest wymagana od nich poświadczona notarialnie zgoda opiekuna prawnego bądź jego obecność podczas realizacji prezentu.

Gokarty | Poznań sprawdzą się jako prezent na dzień dziecka. Gwarancja fantastycznej zabawy i naprawdę niedrogi upominek dla fanów motoryzacji! 

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Prezent Gokarty obejmuje jeden wyścig gokartem, który trwa około 10 min.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Tory Kartingowe Le Mans

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 2 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Bartek

Świetna zabawa. Mimo nierównej nawierzchni toru ( kostka brukowa) można sie świetnie bawić i rywalizować z innymi uczestnikami.

piotr

Super sprawa, czas szybko mija.polecam

Edyta

super jazda

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.