Gokarty Plus (2 wyścigi) | Warszawa

1 2 3 4 5 (6)
Warszawa
1 os.

69 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Jesteś wielbicielem szybkiej jazdy? Uwielbiasz rywalizację? Gokarty Plus powstały z myślą o Tobie! Sprawdź swoje możliwości na jednym z 2 dostępnych torów. Dzięki silnikom Hondy i wentylowanym, profesjonalnym torom o równej nawierzchni, poznasz smak współzawodnictwa i przeżyjesz dreszcz adrenaliny. Przekonaj się, jak to jest brać udział w wyścigach samochodowych. To ekstremalne doświadczenie z pewnością zostanie w Twojej pamięci na długo. Nie zastanawiaj się - podejmij wyzwanie już dziś!

Prezent obejmuje:

  • Dwa wyścigi, trwające około 10 minut każdy.
  • Możliwość wyboru jednej z dwóch dostępnych lokalizacji. 
Szukasz pomysłu na prezent dla wielbiciela prędkości? Zastanawiasz się, jaki będzie odpowiedni prezent dla fana motoryzacji? Podaruj Gokarty Plus (2 Wyścigi) - Warszawa! Ten niebanalny gift zachwyci nie tylko każdego Mężczyznę - Tatę, Męża, Brata i Przyjaciela, lecz także Siostrę, Dziewczynę, Żonę i Mamę! Ten prezent motoryzacyjny w Warszawie ucieszy każdego fana sportów ekstremalnych. Tor wyścigowy w prezencie? Czemu nie! Wszyscy miłośnicy adrenaliny zapamiętają to przeżycie na długo! Daj im odczuć radość z przeżycia - podaruj voucher na prezent! Gokarty to także świetny sposób na spędzenie wolnego czasu

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe. Prosimy o ubranie się odpowiednio do warunków pogodowych.

Czas trwania

Dwa wyścigi trwające około 10 min. każdy.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

TOR BEMOWO - realizacja możliwa w sezonie od kwietnia do października (w przypadku łagodnej pogody również w zimę) TOR JANKI - realizacja możliwa przez cały rok (pogoda nie ma wpływu)

Informacje dodatkowe

Do realizacji prezentu wymagana jest kominiarka (możliwość zakupu na miejscu w cenie 10 zł). Min. wiek: 7 lat. Pon. 16 roku życia realizacja tylko za zgodą opiekuna. Min. wzrost: 130cm. Możliwość realizacji na jednym z dwóch torów.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności