Gokarty Plus (2 wyścigi) | Płock

1 2 3 4 5 (1)
Płock
1 os.

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spróbuj swoich sił za kierownicą mini bolidu. Gokarty Plus to świetna okazja, aby poszaleć i poczuć się, jak Robert Kubica! Każdy mistrz formuły, doskonalił swoje umiejętności na torze kartingowym. Poczuj się jak rajdowiec i mocno trzymaj kierownicę, kiedy wchodzisz w ostry zakręt. Staraj się unikać band i bądź pierwszy. Sportowe emocje oraz adrenalina gwarantowane.

 

Sprzęt:

  • SODI KART GT4 6,5KM 200 cm3
  • SODI KART FUN 3,5KM 120 cm3
  • kask
  • jednorazowy czepek / możliwość kupna kominiarki

Tor:

  • powierzchnia 9 000 m2
  • długość toru 850 m
  • najdłuższa prosta 80 m

Gokarty Plus to doskonały prezent dla fanów formuły. Jeżeli szukasz prezentu dla miłośnika motoryzacji, który lubi zapach benzyny i pisk opon, trafiłeś idealnie. Podaruj dwa wyścigi na torze kartingowym. To połączenie dużej dawki adrenaliny, przy zachowaniu bezpieczeństwa. Obdarowany z pewnością doceni nietuzinkowy prezent, który na długo zostanie w pamięci.


Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi trwające około 10 min. każdy.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Na realizację prezentu Gokarty wymagane jest obuwie sportowe.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności