Gokarty Plus (2 wyścigi) | Płock

1 2 3 4 5 (1)
Płock
1 os.

50 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Spróbuj swoich sił za kierownicą mini bolidu. Gokarty Plus to świetna okazja, aby poszaleć i poczuć się, jak Robert Kubica! Każdy mistrz formuły, doskonalił swoje umiejętności na torze kartingowym. Poczuj się jak rajdowiec i mocno trzymaj kierownicę, kiedy wchodzisz w ostry zakręt. Staraj się unikać band i bądź pierwszy. Sportowe emocje oraz adrenalina gwarantowane.

 

Sprzęt:

  • SODI KART GT4 6,5KM 200 cm3
  • SODI KART FUN 3,5KM 120 cm3
  • kask
  • jednorazowy czepek / możliwość kupna kominiarki

Tor:

  • powierzchnia 9 000 m2
  • długość toru 850 m
  • najdłuższa prosta 80 m

Gokarty Plus to doskonały prezent dla fanów formuły. Jeżeli szukasz prezentu dla miłośnika motoryzacji, który lubi zapach benzyny i pisk opon, trafiłeś idealnie. Podaruj dwa wyścigi na torze kartingowym. To połączenie dużej dawki adrenaliny, przy zachowaniu bezpieczeństwa. Obdarowany z pewnością doceni nietuzinkowy prezent, który na długo zostanie w pamięci.


Miejsce realizacji

Płock

Obowiązujący strój

Ubiór i obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwa wyścigi trwające około 10 min. każdy.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Pogoda

Realizacja jazd możliwa jest w sezonie od kwietnia do października. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Dla osób poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnych opiekunów lub obecność jednego z nich podczas realizacji. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Na realizację prezentu Gokarty wymagane jest obuwie sportowe.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.