Gokartowe Le Mans

1 2 3 4 5 (1)
Londyn
1 os.

245 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Zapnij pasy w supernowoczesnym gokarcie 200cc EVO II Revolution w zadaszonym centrum kartingowym F1K i przygotuj się na odjazd, którego nigdy nie zapomnisz. Po trzydziestominutowym szkoleniu dotyczącym bezpieczeństwa i pięciominutowych ćwiczeniach, odpalisz silnik maszyny, która pozwoli Ci pędzić po torze z prędkością ponad 60 km/h. W czasie gdy będziesz zmagał się z innymi uczestnikami wyścigu, od powierzchni toru będzie Cię dzielić niecałe 8 centymetrów! By zwyciężyć potrzebny jest nie tylko refleks, lecz także wytrzymałość, bowiem ta walka będzie trwała 80, pełnych wciskania gazu do dechy, okrążeń. To nie są żarty, więc zwycięzca także będzie potraktowany poważnie: zarówno na niego jak i na zdobywców 2 i 3 miejsca czekają szampan, medale i trofea. Podejmiesz wyzwanie?

Prezent obejmuje:

  • 80-cio okrążeniową sesję kartingową dla jednej osoby,
  • Szkolenie dotyczące bezpieczeństwa,
  • Sesję ćwiczeniową,
  • Sprzęt ochronny.

Gokarty to świetny prezent dla chłopaka albo męża. Jeżeli szukasz wywołującego silne emocje upominku dla mężczyzny, to Twoje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Gokarty to także świetny podarek na pod choinkę albo na urodziny. Osoba, która dostanie taki niebanalny prezent nie tylko będzie się świetnie bawić, ale także przypomni sobie o danym święcie, kiedy zdecyduje się zrealizować voucher prezentowy. Super prezenty takie jak Gokarty sprawiają, że życie to przygoda.


Miejsce realizacji

Londyn

Obowiązujący strój

Wygodne, nie krępujące ruchów ubranie. Całe niezbędne wyposażenie będzie czekać na miejscu.

Czas trwania

1,5 godziny

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana. W wydarzeniu będą brały inne osoby, które realizują ten sam prezent.

Pogoda

Realizacja prezentu nie jest zalezna od warunków pogodowych.

Informacje dodatkowe

Sesje kartingowe odbywają się w każdą niedzielę. Realizujący prezent musi mieć co najmniej 16 lat. Minimalny wzrost osoby realizującej prezent wynosi 142 cm. Maksymalny wzrost: 192 cmi. Maksymalna waga: 114 kg.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności