Godzinny Masaż Świecą | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

170 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Nawet żyjący najbardziej intensywnie potrzebują czasem trochę zwolnić. Na jaką formę relaksu zdecydować się, aby w możliwie najlepszy sposób wykorzystać ten krótki czas na regenerację? Godzinny Masaż Świecą to świetne rozwiązanie. Już same uciskanie odpowiednich punktów przez masażystę sprawi, że wszelkie napięcie opuści ciało. Jednak w przypadku tego zabiegu dochodzi jeszcze działanie ciepłej powierzchni świecy, które wpłynie kojąco na organizm. Trzeci element, dzięki któremu poczujecie głębię relaksu, to materiał, z którego wykonana jest świeca. Została ona zrobiona z naturalnych wosków oraz olejków eterycznych. Olejki te wydzielają pozytywnie wpływający na samopoczucie zapach. To masaż dla tych, którzy potrzebują największej dawki relaksu.

Prezent obejmuje:

  • Godzinny masaż woskiem świecy w 100% składającej się z naturalnego wosku i olejków eterycznych,
  • Odpoczynek i relaks.

Godzinny masaż świecą to ekskluzywny sposób na relaks. Świetnie nada się na podarek na urodziny lub rocznicę dla żony. To praktyczny prezent, którego wykorzystanie przynosi korzyści zarówno dla ciała jak i umysłu. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie na taki fajny prezent może pomóc odpowiedzieć na pytanie: "jaki masaż relaksacyjny wybrać". Jest to niezwykły podarunek, który pozwala nabrać energii, by jeszcze bardziej cieszyć się życiem.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje masaż wykonywany przy użyciu ciepłego wosku palącej się świecy, który składa się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności