Godzinny Masaż Gorącymi Kamieniami | Poznań

1 2 3 4 5 (0)
Poznań
1 os.

180 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Masaż Gorącymi Kamieniami to sposób na przepuszczenie przez mięśnie fali kojącego rozluźnienia. W czasie jego trwania zarówno ciało jak i umysł znajdą się w stanie głębokiego relaksu, który pozwoli Ci na prawdziwą regenerację. Dzięki niemu zbierzesz siły, które umożliwią Ci realizację Twoich najśmielszych planów. Ze spokojnym umysłem i wypoczętym ciałem nic nie stanie Ci na przeszkodzie. Po za przyjemnością, która płynie z dotyku kamieni jest jeszcze efekt zdrowotny: możesz pożegnać się ze sztywnieniem mięśni. Ten masaż jest więc świetnym sposobem na kompleksowe polepszenie stanu Twojego ciała oraz umysłu, które zapewni Ci prawdziwą, wewnętrzną harmonię i pozwoli bardziej cieszyć się życiem.

Prezent obejmuje:

  • 1 godzinny masaż wykonywany przy użyciu kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego,
  • Relaks i odpoczynek.

Dać komuś oryginalny upominek, który nie tylko sprawi komuś przyjemność, ale będzie dobry dla zdrowia to duża radość także dla obdarowującego. Także fajne prezenty zostają zapamiętane na długo. Karta Podarunkowa Termy Maltańskie - Godzinny Masaż Gorącymi Kamieniami z pewnością zalicza się do tej kategorii. Jeżeli zostanie podarowany pod choinkę lub na Mikołajki z pewnością będzie pozytywnie wyróżniał się wśród innych prezentów. Nada się on także na takie okazje, jak Urodziny lub Dzień Kobiet.


Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Nie ma wymagań dotyczących ubioru.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje masaż wykonywany przy użyciu gorących kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego.Na realizację należy przybyć 15 minut przez zarezerwowaną godziną zabiegu.Opinie (1)

Małgorzata

Tak jak sama nazwa mówi - to był wyjątkowy prezent w 100%. Z masażu wyszłam bardzo zrelaksowana i zadowolona. Sama nie mam czasu pomyśleć o przyjemnościach, ale dostając tak wyjątkowy prezent warto skorzystać i cieszyć się chwilą.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.